Chełmscy prymusi

Od kilku lat na początku wakacji prezentujemy nazwiska uczniów, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce. W ten sposób chcemy docenić ich zaangażowanie i trud wkładany w zdobywanie wiedzy. W tym tygodniu kolej na prymusów z II LO, ZSE i III LO, ZSZ nr 5 oraz Pierwszej Społecznej Szkoły Podstawowej i Pierwszego Społecznego Gimnazjum.

II LO w Chełmie

Klasa 1a: Izabela Gieracz – 5,12, Agata Góźdź – 5,12, Sebastian Korszla – 5,12, Emil Kruk – 5,12, Patryk Niemiec – 5,06, Karolina Grzywna – 5,0, Karolina Gruszka – 4,94, Alan Krzos – 4,94, Julia Oziemczuk – 4,88, Jagoda Winiarska – 4,81, Szymon Dżaman – 4,75, Szymon Leśnicki – 4,75, Rafał Wilgocki – 4,75, Mateusz Worobij – 4,75, Piotr Wawron – 4,56, Patryk Sahadel – 4,56, Kamil Matusz – 4,5.
Klasa 1b: Natalia Lechus – 5,2, Karolina Kotek – 4,75, Monika Stemaszczuk – 4,62, Dominika Kister – 4,5.
Klasa 1c: Joanna Miazio – 5,0, Daria Szkliniarz – 5, Natalia Paluch – 4,94, Małgorzata Ławicka – 4,88, Dominik Gryczaniuk – 4,81, Ewelina Kobiałka – 4,81, Katarzyna Golus – 4,75, Weronika Holuk – 4,69, Kamil Maksymiuk – 4,62, Natalia Olejarz – 4,6, Kinga Pawłowska – 4,57, Aleksandra Bednaruk – 4,56, Magdalena Mękal – 4,5, Aleksandra Kot – 4,5.
Klasa 1d: Dominika Humin – 5,13, Natalia Ferenc – 5, Agata Wasilewska – 4,94, Julia Bałut – 4,88, Weronika Jankowska – 4,88, Sebastian Kowalczyk – 4,88, Karolina Naróg – 4,88, Izabela Śmiech – 4,88, Aleksandra Łatka – 4,81, Natalia Kasperkiewicz – 4,75, Erwina Kogut – 4,75, Mariola Kosik – 4,75, Natalia Kostecka – 4,75, Angelika Soczyńska – 4,75, Aleksandra Zalichta – 4,53, Iwona Hołub – 4,5.
Klasa 1e: Angelika Tywoniuk – 5,12, Weronika Maziarz – 5, Justyna Międlar – 5, Michał Szczygieł – 5, Magdalena Dudzic – 4,94, Klaudia Krut – 4,88, Jakub Bielecki – 4,81, Kinga Marek – 4,81, Maciej Stachowicz – 4,75, Paulina Suprun – 4,75, Tomasz Wawrynko – 4,75, Paulina Żukowska – 4,75, Karolina Oliferuk – 4,62, Katarzyna Mielniczenko – 4,56, Natalia Kandys – 4,5, Żaneta Dziemidzik – 4,5.
Klasa 1f: Martyna Mika – 5,5, Maciej Dubaj – 5,4, Weronika Oleszczuk – 5,19, Anna Sułkowska – 5,19, Diana Studzińska – 5,19, Łukasz Szuryga – 5,12, Patrycja Wasyńczuk – 5,06, Natalia Leszczyńska – 5,06, Marta Karczmarczyk – 5,06, Dominika Czyż – 5,06, Dominika Cichocka – 5, Weronika Tracz – 5, Karolina Stocka – 5, Katarzyna Słomczyńska – 4,94, Mateusz Raniewicz – 4,94, Aleksandra Duda – 4,94, Magdalena Krasowska – 4,81, Karolina Gwardiak – 4,81, Karina Prucnal – 4,8, Anita Jaworska – 4,75, Dominik Gajewski – 4,69, Joanna Kinach – 4,62, Barbara Gondek – 4,57, Magda Cywka – 4,56.
Klasa 2a: Natalia Kędzierawska – 5,11, Klaudia Krzysztoń – 4,9, Karolina Piotrowska – 4,8, Szymon Jodłowski – 4,7, Konrad Wcisło – 4,6, Jakub Budzyński – 4,5.
Klasa 2b: Katarzyna Hawryluk – 5,78, Aleksandra Szewczyk – 5, Magda Jaglewicz – 4,88, Klaudia Sobolska – 4,67, Natalia Karaś – 4,62, Paula Głuszek – 4,56, Aleksandra Roman – 4,56.
Klasa 2d: Anna Konrad – 5,4, Martyna Marzec – 5,2, Maria Ćwir – 5,2, Patrycja Karpińska – 4,8, Michał Sobstyl – 4,7, Natalia Niemiec – 4,7, Katarzyna Hurko – 4,6, Damian Kilar – 4,5, Monika Pałka – 4,5, Natalia Staniszewska – 4,5.
Kasa 2e: Karolina Ćwil – 5,25, Natalia Osoba – 5, Urszula Rymarska – 4,75, Paulina Zduńczuk – 4,62, Karolina Smutniak – 4,5.
Klasa 2f: Marcin Zieliński – 5,1, Marta Chadała – 5, Paulina Pyska – 5, Agata Chmielewska – 4,9, Adrian Jokisz – 4,9, Marcin Krawczak – 4,9, Julia Marchwiany – 4,9, Weronika Pasieczna – 4,9, Mateusz Pędziński – 4,9, Kacper Wójcik – 4,9, Dominika Chudoba – 4,8, Joanna Wójcik – 4,80, Patrycja Mielniczuk – 4,5.
Klasa 2g: Monika Kaszczuk -5,2, Eliza Myszura – 5,2, Anna Radzięciak – 5,2, Milena Drewienkowska – 5,1, Katarzyna Gacparska – 5,1, Anna Pakuła – 5,1, Aleksandra Djabin – 4,8, Kacper Dziewa – 4,8, Anna Jasińska – 4,8, Aleksandra Kuśmierz – 4,8, Aleksandra Grzywaczewska – 4,78, Daria Wróbel – 4,7, Klaudia Werenkowicz – 4,6.

ZSE i III LO w Chełmie

Liceum
Klasa 1al: Julia Rymowska – 5,0, Angelika Szczygieł – 4,82, Patrycja Dec – 4,82, Katarzyna Uzarek – 4,76.
Klasa 1bl: Nikoleta Kamińska – 4,93, Aleksandra Denkiewicz – 4,8.
Klasa 2al: Małgorzata Piekło – 5,5, Kamila Głąb – 5,1, Karolina Sitarz – 4,9, Aneta Nowak – 4,70.
Klasa 2bl: Justyna Mydlak – 4,58.
Klasa 2cl: Karolina Błaszczak – 5,08, Arkadiusz Walczak – 4,92, Iga Cybulska – 4,75, Przemysław Krygier – 4,75.
Technikum
Klasa 1 at: Agata Wagner – 5,26, Weronika Daniluk – 5,16, Natalia Kaczura – 5,16, Weronika Adamczuk – 5,05, Klaudia Ślusarczyk – 5, Julia Wojciechowska – 5, Natalia Kowalczyk – 4,95, Weronika Weremko – 4,94, Elżbieta Kusy – 4,89, Karolina Skibińska – 4,84, Elżbieta Waszyńska – 4,84, Katarzyna Woźniak – 4,84, Marta Gontarz – 4,79, Weronika Łysak – 4,79.
Klasa 1 ct: Kamila Skrok – 5,17, Patrycja Piłat – 5, Aleksandra Daniel – 4,78, Paulina Śmigielska – 4,78.
Klasa 1dt: Łukasz Adamczak – 5,63, Adrian Kudrzycki – 4,83, Klaudia Karpiuk – 4,78.
Klasa 1et: Agnieszka Szczepanik – 4,94, Izabela Pozaroszczyk – 4,88, Antoni Moder – 4,67.
Klasa 2at: Mariusz Bożek – 5,50, Arkadiusz Bartosz – 5,28, Karolina Korenczuk – 5,28, Patrycja Troć – 5,17, Joanna Kozłowska – 5,11, Konrad Mielniczuk – 5,11, Damian Wachowicz – 5,11, Ewelina Jakubiak – 5,05, Konrad Olszak – 5,05, Andrzej Odziomek – 4,94, Marek Domadaj – 4,89, Magda Hajduk – 4,89, Małgorzata Król – 4,83, Sebastian Zachariasz – 4,83, Adam Krętkowski – 4,78, Weronika Rudnik – 4,77, Daria Rozwód – 4,72, Karolina Czochra – 4,67.
Klasa 2 bt: Patrycja Lewińska – 5,41, Magdalena Szałaj – 5,18, Aleksandra Bańka – 4,76, Magdalena Józak – 4,76, Piotr Radkowiak – 4,76.
Klasa 2 ct: Monika Borowik – 5,53, Natalia Wójtowicz – 5,12, Dominika Olechowska – 5, Paweł Waniewski – 4,82, Oliwia Rymarczuk – 4,81, Estera Gileta – 4,56, Aleksandra Filipowicz – 4,50, Sylwia Sergijuk – 4,50.
Klasa 3 bt: Konrad Adamczak – 4,91.
Klasa 3 ct: Karolina Dziedzicka – 5, Natalia Kantyka – 4,87, Kamil Świstoń – 4,86, Angelika Tor – 4,79, Paulina Adamczuk – 4,60, Natalia Gajek – 4,57.

ZSZ nr 5 w Chełmie

Dominika Bańka – 5,0, Sebastian Smoliński – 4,5, Klaudia Ozon – 4,62, Martyna Poleszak – 4,75, Marcin Chrzanowski – 4,87, Mateusz Gilewski – 5,0, Grzegorz Lubaś – 4,87, Estera Huba – 4,57, Jakub Domińczuk – 4,5, Sara Choina – 4,8, Sylwester Kulbaka – 4,82, Łukasz Szkamruk – 4,56.

Pierwsza Społeczna SP w Chełmie

Klasa 6: Filip Langiewicz – 6,0, Emilia Lenart – 6,0, Marcelina Bandzul – 5,83, Aleksandra Kawka – 5,8, Dominika Grabik – 5,75, Dagmara Rybińska – 5,75, Kamila Sionkowska – 5,58, Kacper Zawistowski – 5,5, Wiktor Wójcicki – 5,2.

Pierwsze Społeczne Gimnazjum w Chełmie

Klasa 1: Dawid Kasperski – 5,86, Marcin Słupczyński – 5,86, Natalia Królikowska – 5,8, Michał Galek – 5,4, Angelika Neckier – 5,06, Mikołaj Drygiel – 5,0.
Klasa 2: Artur Grabowiec – 5,73, Szymon Pawłowski – 5,6. (opr. w)

Komentarze