Grała młodzież

Tabela
1. Niedźwiadek 4 12 27-4
2. Ruch 5 12 15-6
3. Ogniwo 4 10 29-12
4. Victoria 3 9 8-4
5. Sparta 4 6 9-5
6. Sawena 4 6 14-11
7. Włodawianka 5 6 10-15
8. Kłos 4 3 12-20
9. Pławanice 5 1 9-31
10. Jedynka 4 0 6-31
II LIGA: 6. kolejka: Spółdzielca Siedliszcze – Hetman Żółkiewka 1:13, Granica Dorohusk – Frassati Fajsławice 0:3, Polesie Urszulin – Znicz Siennica Różana 9 maja. 5. kolejka: Frassati Fajsławice – Hutnik Ruda-Huta 0:8, Hetman Żółkiewka – Olimpia Wyryki 9:0, Astra Leśniowice – Granica Dorohusk 5:0.
Tabela
1. Astra 5 13 31-8
2. Hetman 4 12 42-5
3. Hutnik R.H. 4 9 26-10
4. Znicz 3 4 12-11
5. Spółdzielca 4 3 8-23
6. Polesie 3 3 10-23
7. Olimpia 3 3 7-20
8. Frassati 5 3 8-23
9. Granica 5 3 4-25
MŁODZICY
I LIGA: 5. kolejka: Ruch Izbica – Włodawianka 4:0, Kłos Chełm – Unia Białopole 1:4, Ogniwo Wierzbica – Sawena Sawin, Niedźwiadek Chełm – Victoria Żmudź, Sparta Rejowiec Fabryczny – Jedynka Krasnystaw odbędą się 9 maja. Mecze zaległe: Włodawianka – Sparta Rejowiec Fabryczny 2:6 odbędzie się 2 maja, Victoria Żmudź – Kłos Chełm przełożony.
Tabela
1. Unia B. 5 12 14-4
2. Jedynka 4 9 33-1
3. Niedźwiadek 4 9 7-3
4. Ruch 5 8 11-10
5. Sawena 4 6 15-13
6. Ogniwo 4 6 9-14
7. Sparta 4 5 8-6
8. Włodawianka 5 3 6-17
9. Kłos 4 2 5-10
10. Victoria 3 0 3-33
II LIGA: 6. kolejka: Hutnik Ruda-Huta – Vojsławia Wojsławice 0:11, Unia Rejowiec – Astra Leśniowice 8:0, Vitrum Wola Uhruska – Brat Cukrownik Siennica Nadolna 4:1, Spółdzielca Siedliszcze – Hetman Żółkiewka 0:7, Granica Dorohusk – Frassati Fajsławice 2:3. Start Krasnystaw – pauza. 5. kolejka: Frassati Fajsławice – Hutnik Ruda-Huta 8:2, Vojsławia Wojsławice – Spółdzielca Siedliszcze 7:0, Unia Rejowiec – Vitrum Wola Uhruska 2:1, Astra Leśniowice – Granica Dorohusk 3:2, Start Krasnystaw – Brat Cukrownik Siennica Nadolna 10 maja. Hetman Żółkiewka – pauza.
Tabela
1. Unia R. 5 15 36-3
2. Vitrum 6 15 22-6
3. Frassati 5 12 22-9
4. Vojsławia 5 10 24-6
5. Hetman 5 10 14-5
6. Astra 5 7 9-17
7. Granica 6 6 19-14
8. Brat Cukrownik 5 6 9-12
9. Start 4 3 8-11
10. Hutnik R.H. 6 1 7-47
11. Spółdzielca 6 0 3-42
JUNIORZY – LIGA OKRĘGOWA
19. kolejka: Victoria Żmudź – Spółdzielca Siedliszcze 8:0, Sawena Sawin – Tatran Kraśniczyn 0:3, Unia Rejowiec – Brat Cukrownik Siennica Nadolna 0:3, Pławanice Kamień – Ogniwo Wierzbica 2:5, Włodawianka – Ruch Izbica 2:2, Kłos Chełm – Sparta Rejowiec Fabryczny 2:3. Start Krasnystaw – pauzował.
20. kolejka: Spółdzielca Siedliszcze – Unia Rejowiec 3:0, Ruch Izbica – Sawena Sawin 3:0, Ogniwo Wierzbica – Kłos Chełm 2:1, Frassati Fajsławice – Victoria Żmudź 4:1, Tatran Kraśniczyn – Pławanice Kamień 3:3. Brat Cukrownik Siennica Nadolna – Włodawianka odbędzie się 10 maja. Sparta Rejowiec Fabryczny – pauza.
Tabela
1. Ruch 19 46 64-13
2. Ogniwo 19 39 72-36
3. Frassati 18 39 59-26
4. Sparta 17 34 46-21
5. Kłos 18 33 51-23
6. Tatran 18 29 30-33
7. Spółdzielca 19 27 46-47
8. Victoria 19 24 61-56
9. Unia R. 17 21 31-40
10. Włodawianka 17 17 35-40
11. Pławanice 18 17 27-75
12. Sawena 18 11 13-48
13. Brat Cukrownik 18 4 21-97

Komentarze