14 lutego firma Panek zaprasza na niecodzienną randkę

Firma Panek, oferująca usługę carsharingu, organizuje niecodzienne event z okazji walentynek. To specjalne randki w formule speed date, które odbędą się w samochodach, które na co dzień mieszkańcy Lublina mogą wypożyczyć. 14 lutego od godziny 18:00 Plac Zamkowy zamieni się w romantyczne miejsce spotkań. Partnerem wydarzenia jest Fabryka Cukierków „Pszczółka”.


– W tym roku w Warszawie oraz Lublinie o tej samej godzinie w naszych samochodach zasiądzie blisko 100 osób. Każda z nich będzie mogła porozmawiać z kilkudziesięcioma innymi uczestnikami imprezy w ramach swojej grupy wiekowej. Żeby wziąć udział w wydarzeniu, nie trzeba być klientem usługi PANEK CarSharing – wystarczy zgłosić chęć udziału za pomocą strony internetowej www.panekcs.pl/walentynkiwww.panekcs.pl/walentynki przyjść we wskazane miejsce 14 lutego. Bardzo byśmy chcieli dać ludziom trochę szczęścia. Mamy nadzieję, że wiele osób znajdzie swoje drugie połowy – informuje Katarzyna Panek, rzecznik firmy Panek, organizatora Randek w CarSharingu.

Impreza odbędzie się równolegle w Lublinie i W Warszawie. Aby wziąć udział w wydarzeniu, wystarczy wcześniej się zarejestrować, przyporządkowując się do konkretnej kategorii wiekowej. Bardzo ważne jest jednak, żeby pamiętać, aby rezerwacji miejsc dokonywać świadomie, ponieważ zapisując się na event i nie przychodząc, miejsce zostaje niewykorzystane.

Każda osoba, która po wcześniejszej rejestracji weźmie udział w wydarzeniu, nie tylko zyska możliwość poznania miłości swojego życia, otrzyma także zestaw prezentów, które umilą nawet samotny walentynkowy wieczór. Uczestnicy otrzymają cukierki od FC „Pszczółka”, voucher na użytkowanie CarSharingu oraz inne atrakcyjne upominki. Każda randka trwa 5 minut, sygnał klaksonu oznacza zmianę partnera. Po każdym spotkaniu uczestnik zaznaczy w ankiecie, czy jest zainteresowany nawiązaniem bliższego kontaktu z osobą, z którą się spotkał. Jeśli druga osoba będzie nim także zainteresowana, zostaną im przekazane numery telefonów w celu kontynuowania znajomości.

Partnerem lubelskiej edycji wydarzenia jest „Pszczółka”, która przygotowała słodką niespodziankę dla uczestników. – Z dużym entuzjazmem włączyliśmy się w tę niecodzienną akcję walentynkową. To bardzo ciekawy i niekonwencjonalny sposób na spędzenie tego wyjątkowego dnia. Mamy nadzieję, że uczestnicy będą się dobrze bawili. Ten event jest początkiem współpracy z firmą Panek, już niedługo będziemy mogli zaoferować mieszkańcom Lublina kolejne ciekawe wydarzenia. – mówi Robert Rudnicki, prezes zarządu Fabryka Cukierków Pszczółka.

Więcej informacji na temat eventu na stronie: https://panekcs.pl/speed-dating-z-carsharingiem

Historia spotkań typu speed date

W 1998 roku w Los Angeles rabin Yaasov Deyo wymyślił formułę randek w realu w trakcie których, ludzie patrzą sobie w oczy, a nie na zdjęcie w komputerze. Nazwał ją speed dating. Dzięki tej metodzie można poznać kilka, a nawet kilkadziesiąt osób w ciągu jednego wieczoru i wybrać tę, która najbardziej nam się podoba. Na rozmowę z każdą z nich uczestnik ma kilka minut, potem następuje zmiana partnera. Wyniki, czyli czy partner przypadł nam do gustu, czy też nie, zapisuje się w ankiecie, która pod koniec spotkania wraca do organizatora. Jego rolą jest dobranie w pary osób, które chcą ze sobą randkować dalej. Potem wszystko jest w rękach osób, które przypadły sobie do gustu, to one decydują o kontynuacji znajomości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here