60 tysięcy na start

Zainteresowani uzyskaniem dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej mogą wziąć udział w spotkaniu konsultacyjno-informacyjnym, organizowanym przez Lokalną Grupę Działania Promenada S12, które odbędzie się 12 czerwca w Rejowcu Fabrycznym.

Promenada S12 planuje przeprowadzenie naboru wniosków na rozpoczęcie działalności w czwartym kwartale bieżącego roku. Dobrze już wcześniej zapoznać się z zasadami i warunkami uzyskania dotacji. A ta jest całkiem spora.

Na otworzenie nowej formy można pozyskać 60 tys. zł. O dofinansowanie mogą ubiegać się osoby fizyczne, nieubezpieczone w KRUS w pełnym zakresie z mocy ustawy, mające miejsce zamieszkania na terenie gmin wiejskich: Chełm, Sawin, Siedliszcze, Rejowiec, Rejowiec Fabryczny oraz miasta Rejowiec Fabryczny, które w ciągu ostatnich 24 miesięcy przed złożeniem wniosku nie prowadziły działalności gospodarczej. Spotkanie odbędzie się 12 czerwca, o godzinie 15.00 w Biurze LGD przy ul. Mickiewicza 3 w Rejowcu Fabrycznym. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc osoby zainteresowane musza potwierdzić udział w spotkaniu do 11 czerwca pod numerem telefonu 82 566 34 74. (bf)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here