Absolwentów zapraszają na zjazd

Do końca maja trwają zapisy na Zjazd Absolwentów II Liceum Ogólnokształcącego w Chełmie. Impreza odbędzie się w dniach 8-9 czerwca. Będzie okazją do spotkania się z kolegami ze szkolnej ławy i dawnymi nauczycielami.

Zgodnie z programem pierwszego dnia zaplanowane jest integracyjne „Spotkanie przy ognisku”, natomiast uroczystości rozpoczną się 9 czerwca od mszy św. w parafii pw. Św. Kazimierza w Chełmie. Następnie odbędzie się część oficjalna, spotkania z przedstawicielami władz i absolwentami, odsłonięcie pamiątkowej tablicy oraz kolejnych portretów zasłużonych nauczycieli II LO. W części artystycznej wystąpi szkolny chór „Rapsodia” pod batutą Krzysztofa Olejniczaka, a wieczorem będzie wielki Bal Absolwentów przy muzyce zespołu „Benek Band”.

Szczegóły na stronie internetowej szkoły. Miejsca jeszcze są, ale warto się spieszyć. Koszt udziału w ognisku – 20 zł za osobę. Wariant drugi to udział w części oficjalnej i wielkim balu – 200 zł/osoba. Wariant trzeci, czyli ognisko, część oficjalna i bal – 220 zł/osoba. Udział osoby towarzyszącej – 150 zł. Wszyscy uczestnicy balu otrzymają torby zjazdowe z gratisami i upominkami. (pc)