Aby ten dzień był wyjątkowy – Pierwsza Komunia Święta

Czeka cię przyjęcie komunijne twojego dziecka, a nie bardzo wiesz, jak się za to zabrać lub po prostu brakuje ci na to czasu? Z pomocą przychodzi „Świat Imprez”. Zorganizuje, udekoruje, doradzi. A ty tylko ciesz się magią chwili!

Pierwsza Komunia Święta to ważny sakrament oraz wielkie wydarzenie, nie tylko w życiu każdego dziecka, ale także jego rodziców. To oni czuwają nad przygotowaniami do sakramentu oraz decydują, w jakiej formie i gdzie odbędzie się komunijne przyjęcie.
– Wiem, że przy organizacji imprez najważniejsze są detale, a w przypadku Pierwszej Komunii Świętej jest ich całe mnóstwo – podkreśla Edyta Dziewa, która od kilku lat z powodzeniem prowadzi firmę „Świat Imprez”, zajmującą się przygotowaniem wszelkiego rodzaju przyjęć. Przyjęcia komunijne wymagają wcześniejszego wysłania zaproszeń dla gości, zaplanowania całego dnia i uzgodnienia kolejności wydarzeń. Przyjęcie komunijne to także odpowiednie menu, dekoracja stołu i niespodzianki dla uczestników uroczystości. Tym zajmiemy się my! A naszym klientom pozostawiamy zadbanie o odpowiedni nastrój i nadanie odpowiedniego znaczenia temu ważnemu momentowi – przekonuje szefowa firmy.
Wachlarz usług „Świata Imprez” jest bardzo szeroki. Firma nie tylko zajmuje się dekoracją kościoła i sali, w której odbywa się przyjęcie, ale także zaopatruje w zaproszenia, winietki na stół. Co więcej, na życzenie klienta jest też w stanie zadbać o wyśmienity tort, ciasta czy stół wiejski, włącznie z pieczonym wiejskim chlebem czy domowymi pierogami.
Firma działa na terenie całego województwa lubelskiego, a swoją siedzibę ma w Chełmie przy ul. Lwowskiej 13 („CHROBRY” I piętro). Całościową ofertę znajdziemy na www.swiatimprezchelm.pl, a wszelkie nowości, aktualności i ostatnie realizacje – na facebook.com/SwiatImprezChelm.
– Dzięki powierzeniu nam organizacji uroczystości Pierwszej Komunii Świętej jak i wesela czy innego rodzaju imprezy nasi klienci zyskują pewność, że będą mogli cieszyć się w pełni rodzinną atmosferą. Dzięki nam unikną niepotrzebnego stresu oraz problemów związanych z przygotowaniami, a ten wyjątkowy dzień stanie się czasem radości i spokoju. Zapraszamy do kontaktu oraz doboru oferty dopasowanej do indywidualnych wymagań – dodaje Edyta Dziewa i dołącza życzenia: – Wszystkim naszym obecnym i przyszłym klientom, z okazji Świąt Wielkanocnych składamy najlepsze życzenia. (mg)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here