Akademicy postawili się obrońcom trofeum

Dziki zwłaszcza do przerwy toczyły wyrównaną walę z Cleareksem Chorzów, obrońcami Pucharu Polski

AZS UMCS Lublin nie zagra w ćwierćfinale Puchar Polski w futsalu. Dzikom na drodze do grona najlepszych ośmiu zespołów tych rozgrywek stanęli obrońcy trofeum, chorzowski Clarex.

„Dziki” przegrały z jedną z najlepszych ligowych ekip w historii polskiego futsalu 1:4. Lublinianie za grę w meczu 1/8 finału, zwłaszcza do przerwy, zasłużyli na duże brawa.

AZS UMCS Lublin – Clearex Chorzów 1:4 (0:1)

AZS: Furtak, Mi. Ostrowski, Boniaszczuk, Mietlicki, Banachiewicz, Hajkowski, Tarkowski, Wankiewicz, Walęciuk, Król, Wiśniewski, Al– Swaiti, Ma. Ostrowski, Sułek, Walęciuk.
Bramki: 0:1 Golly 4, 0:2 Leszczak 32, 0:3 Golly 35, 0:4 Omylak 38, 1:4 Walęciuk 40.