Alfa wjechała w przystanek

Wyglądało naprawdę groźnie. Po zderzeniu z passatem kierowca alfy kompletnie stracił panowanie nad kółkiem, auto wypadło z drogi i z impetem uderzyło w pobliski przystanek. Na szczęście pod wiatą nie było nikogo.

– Policjanci wyjaśniają okoliczności zderzenia dwóch samochodów osobowych na drodze krajowej numer 12 – informuje kom. Ewa Czyż, rzecznik prasowa Komendy Miejskiej Policji w Chełmie.

(8 października) W czwartek rano dyżurny miejskiej komendy otrzymał zgłoszenie do wypadku w miejscowości Chojno Nowe Pierwsze w gminie Siedliszcze. Na miejsce skierowane zostały patrole policji, straży i pogotowie ratunkowe. Jak wstępnie ustalono, do zderzenia doszło w momencie gdy jeden z kierowców skręcał w lewo (19-latek z gminy Rejowiec, siedzący za kierownicą Volkswagena Passata), a drugi (35-latek z gminy Wierzbica, kierowca Alfy Romeo) go wyprzedzał w tym samym czasie.

– W wyniku tego zdarzenia alfa zjechała na pobocze i uderzyła w przystanek autobusowy. Na szczęście nie było tam osób postronnych. Z obrażeniami ciała do szpitala został przewieziony 32-letni pasażer tego samochodu. Obaj kierujący byli trzeźwi – relacjonuje kom. Czyż. (pc)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here