B&B Lublin Centrum kusi najnowszymi trendami

B&B Lublin Centrum już czeka na gości

Od ubiegłego poniedziałku hotelowa mapa Lublina powiększyła się o kolejny obiekt. Pierwszych gości przyjął B&B Lublin Centrum, mieszczący się przy ul. Dolnej 3-go Maja 7.

Właścicielem hotelu jest międzynarodowa sieć B&B Hotels, zarządzająca przeszło pół tysiącem hoteli turystyczno-biznesowych. Lubelski obiekt jest już dziewiątym w Polsce, działającym pod szyldem popularnej w Europie marki B&B Hotels. Pozostałe znajdują się we Wrocławiu, w Warszawie, Toruniu, Łodzi, Katowicach, Krakowie, Nowym Targu oraz Rzeszowie.

– Każde otwarcie to nasz sukces i krok w kierunku rozwoju marki. Cieszymy się, że możemy zaoferować naszym klientom kolejny obiekt na mapie Polski – mówi Beatrice Bouchet, zarządzająca B&B Hotels Polska i dodaje: Hotel B&B Lublin został zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami, dzięki czemu mamy poczucie, że oferujemy nie tylko komfortowe miejsce noclegowe, ale przede wszystkim pakiet przyjemnych doświadczeń. Już teraz zachęcam do odwiedzenia obiektu i skorzystania ze standardu i udogodnień, jakie przygotowaliśmy dla naszych gości.

Jednym z największych atutów nowego hotelu jest jego doskonała lokalizacja w centrum miasta – przy ul. Dolnej 3 Maja 7. Dzięki temu starówka i najważniejsze zabytki Lublina są na wyciągnięcie ręki. Tak położony obiekt to także świetna opcja dla osób podróżujących służbowo, gwarantująca łatwy dostęp do każdego miejsca w mieście.

Funkcjonalne wnętrza

W B&B Lublin Centrum goście mają do dyspozycji 130 pokoi, zapewniających przyjazną przestrzeń do relaksu, w której w razie potrzeby można również popracować.

W hotelu znajduje się również przestronne, nowocześnie zaaranżowane lobby, sala konferencyjna, umożliwiająca organizację kameralnych spotkań do 15 osób oraz podziemny parking. Podobnie jak w innych obiektach należących do sieci, w B&B Lublin Centrum można także skorzystać z oferty bogatego, różnorodnego bufetu śniadaniowego. Dla gości zatrzymujących się w obiekcie przygotowano także wiele udogodnień, jak m.in. klimatyzacja czy dostęp do wi-fi.

Stylowy design

Pobyt w hotelu dodatkowo uprzyjemnią przytulne, zaprojektowane z dbałością o detale, aranżacje wnętrz, z akcentami nawiązującymi do wyjątkowych miejsc na mapie miasta.

– B&B Lublin Centrum odpowiada najnowszym trendom. Wyróżnia się indywidualnym designem powierzchni parteru, gdzie jest zlokalizowana recepcja, sala śniadaniowa oraz sala konferencyjna – dodaje Beatrice Bouchet.

Projekt architektoniczny B&B Lublin Centrum powstał w biurze projektowym Arbapol, a o aranżację części wspólnych na parterze zadbała pracownia Tremend.

Nowym obiektem pokieruje Patrycja Niedźwiecka, której powierzono funkcję dyrektora hotelu.

– Wierzę w sukces B&B Lublin Centrum, szczególnie, że ma on do zaoferowania to, czego poszukuje dzisiaj wielu podróżnych – komfortowy nocleg w świetnej lokalizacji, a przy tym w atrakcyjnej cenie. Mamy po swojej stronie wyjątkowy produkt oraz świetny, zmotywowany i zaangażowany zespół, który jest gotowy na przyjęcie gości – mówi P. Niedźwiecka.

Te atrakcyjne ceny, o których mówił dyrektor B&B Lublin Centrum, to 175 zł za dwuosobowy pokój w weekend oraz 185 zł w tygodniu. BS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here