Będzie się działo

Wiosna i początek lata zapowiada się we Włodawie naprawdę gorąco. I to nie za sprawą temperatury, ale wydarzeń kulturalno-sportowych. Znana jest już główna gwiazda Dni Włodawy oraz gwiazdy bijącego rekordy popularności Wrak Race.

Choć czerwcowe Dni Włodawy będą nieco skromniejsze od tych z lat ubiegłych, bo główne atrakcje zaplanowano na niedzielę, a poboczne na sobotnie popołudnie, to zespół, który zawita do miasta z pewnością można zaliczyć do grona klasyki polskiej muzyki rozrywkowej. Gwiazdą Dni Włodawy 2020 będzie Varius Manx.

Wcześniej, bo zapewne w maju błonia między Włodawą a Orchówkiem zapełnią się amatorami mocnych wrażeń, benzyny, oleju i kurzu. Teren ten bowiem będzie stanowił arenę do zmagań dla 40 ekip, które staną do rywalizacji w wyścigu Wrak Race. Ranga tej imprezy rośnie z roku na rok, nic więc dziwnego, że wzbudziła zainteresowanie w „świecie”.

Tym razem gośćmi honorowymi wyścigów będą najsłynniejsi złomiarze w Polsce, czyli Marek i Edek znani z serialu dokumentalnego „Złomowisko PL”. Nabór do 3. edycji już ruszył. Zapisy i wszelkie informacje znajdziecie na stronie www.wdk.wlodawa.pl (bm)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here