To będzie wyjątkowy bieg

W nocy z 17 na 18 lutego odbędzie się wyjątkowa, nocna odsłona Trzeciej Dychy do Maratonu. W biegu wystartuje aż 1500 uczestników!


Ci, którzy chcieliby zmierzyć się z dystansem 10 km, a nie zapisali się na bieg, muszą się pośpieszyć. Na liście startowej znajduje się już ponad 1400 nazwisk i limit miejsc może lada chwila się wyczerpać. Zapisy na bieg prowadzone są poprzez serwis Pokochaj Bieganie w Lublinie, dostępny pod adresem www.frslublin.pl Opłata startowa za udział w biegu wynosi 40 złotych. Zapisy prowadzone są do środy 14 lutego do godziny 12.00 lub do wyczerpania limitu miejsc.
Start do Trzeciej Dychy do Maratonu zaplanowano w Parku Naukowo-Technologicznym przy ul. Dobrzańskiego 3 w Lublinie na godz. 22:30. Trasa biegu wiodła będzie ulicą J. Franczaka „Lalka”, Drogą Męczenników Majdanka, Krańcową, Dywizjonu 303, Kunickiego, Wolską, drogę serwisową wzdłuż al. Wincentego Witosa, Dekutowskiego, następnie ścieżką rowerową wzdłuż ul. Dekutowskiego i ul. J. Franczaka „Lalka” do ul. Dobrzańskiego, gdzie zlokalizowano metę.
Każdy uczestnik biegu otrzyma pakiet startowy, wodę na mecie biegu, a także niepowtarzalny medal. Dla zwycięzców w poszczególnych kategoriach przewidziane są atrakcyjne nagrody.