Beneficjenci sztafety wciąż poszukiwani

Jeszcze można zapisać drużynę do udziału w biznesowej sztafecie charytatywnej Poland Business Run. Wszystko po to, aby pomóc osobom z niepełnosprawnościami narządów ruchu, które potrzebują dofinansowania do zakupu protez kończyn, sprzętu medycznego lub rehabilitacji.


Tegoroczny bieg odbędzie się w formule wirtualnej, czyli bez wytyczonych tras i imprez w największych miastach Polski, także w Lublinie. W sztafecie wezmą udział pięcioosobowe drużyny. Każdy z zawodników ma do przebiegnięcia dystans czterech kilometrów. Zawodnicy mogą pokonać trasę indywidualnie lub razem w grupie, w dowolnie wybranym przez siebie miejscu – w parku, lesie, po mieście, na bieżni.

Bieg odbędzie się 5 września. W tym dniu prowadzony będzie streaming live, podczas którego organizatorzy będą na bieżąco relacjonować wyniki. Dochód z opłat rejestrowych, jakie wpłacają drużyny pomoże sfinansować pomoc dla niepełnosprawnych osób.

Jak się zapisać? Rejestracja na 10. bieg Poland Business Run potrwa do 31 maja. Aby wziąć udział w sztafecie, trzeba zarejestrować się lub zalogować na swoje konto na stronie www.polandbusinessrun.pl, uzupełnić dane do faktury oraz zgłosić drużynę, podając dane przynajmniej jednego biegacza (imię, nazwisko, e-mail, data urodzenia). Informacje o pozostałych zawodnikach należy uzupełnić w ciągu 14 dni.

Organizatorzy wraz z beneficjentami liczą na ciepłe przyjęcie i rekordowe zapisy, które będą doskonałym prezentem na 10. urodziny inicjatywy. – Jesteśmy pewni, że kolejny bieg przyniesie nam wszystkim wiele satysfakcji i pomoże w integracji, która w czasie pandemii stała się dużo trudniejsza. Czekamy na Państwa zapisy! – motywuje Agnieszka Pleti, prezes Fundacji Poland Business Run.

Kto otrzyma wsparcie?

Lista beneficjentów Poland Business Run 2021 powoli rośnie. Osoby z niepełnosprawnościami ruchowymi z Lublina i województwa nadal mogą zgłaszać się do Fundacji Poland Business Run, która dofinansuje zakup protez lub sprzętu rehabilitacyjnego, rehabilitację, konsultacje medyczne lub pomoc psychologiczną. Samo zgłoszenie do udziału w projekcie jest proste i nie wymaga skomplikowanych formalności.

Aby zostać beneficjentem Poland Business Run 2021, należy wypełniony i własnoręcznie podpisany wniosek wraz z innymi wymaganymi dokumentami wysłać pocztą na adres Fundacji. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie polandbusinessrun.pl

BAS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here