W nocy z wtorku na środę ktoś uszkodził słup energetyczny w Bezku w gminie Siedliszcze. Mieszkańcy zostali bez prądu.
Usuwanie awarii podobno może potrwać nawet kilka dni. Ludzie podejrzewają, że słup zniszczył jeden z rolników. Szczegóły w papierowym wydaniu Nowego Tygodnia w poniedziałek, 26 sierpnia. rf













![Boże Ciało we Włodawie [FOTORELACJA]](https://www.nowytydzien.pl/wp-content/uploads/2026/06/boze-cialo-wlodawa1-218x150.jpg)



















