Bezpieczny na piątkę

„Bezpieczny na piątkę w ruchu drogowym podczas wakacji” – pod takim hasłem odbywa się policyjny konkurs dla dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 15 lat, spędzających letni wypoczynek na terenie województwa lubelskiego.

Celem konkursu jest propagowanie bezpiecznych zachowań wśród dzieci i młodzieży podczas wakacji oraz edukacja i popularyzacja wiedzy wśród najmłodszych na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Zadaniem uczestnika zaś samodzielne wykonanie pracy plastycznej, która będzie nawiązywała do tematyki bezpieczeństwa w ruchu drogowym (przemieszczania się rowerem, autem z rodzicami, autobusem, pieszo lub w inny sposób).

Prace (w formacie A3 lub A4, wykonane dowolną techniką) można nadsyłać do 31 sierpnia br. na adres: Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, ul. Zana 45, 20-601 Lublin. Spośród nadesłanych prac, komisja konkursowa wyłoni 12 prac, które zostaną wyróżnione dyplomami i upominkami, a także posłużą do stworzenia tematycznego kalendarza na rok 2021. Szczegóły na stronie internetowej lubelskiej policji. (opr. pc)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here