Była skarbnik już w MPEC

Emilia Ignatowicz-Steć, która we wrześniu br. zrezygnowała z funkcji skarbnika miasta, w ubiegły poniedziałek 9 listopada, podjęła pracę w Miejskim Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej. Została zatrudniona na stanowisko pełnomocnika zarządu do spraw analiz i kontrolingu.

Potwierdziły się nasze wcześniejsze doniesienia. Emilia Ignatowicz-Steć, która od maja 2019 r. do października 2020 r. pełniła funkcję skarbnika miasta Chełm, pracuje już w miejskiej spółce. Zatrudnił ją Artur Jędruszczuk, prezes Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej. – Potwierdzam, pani Igantowicz-Steć pracuje u nas od 9 listopada – mówi prezes Jędruszczuk.

– Mimo że upłynęło kilka dni od jej zatrudnienia, już jestem zadowolony z jej pracy. W szybkim czasie uporała się z dwoma ważnymi tematami.
Emilia Ignatowicz-Steć objęła funkcję pełnomocnika zarządu do spraw analiz i kontrolingu. Przypomnijmy, ze stanowiska skarbnika miasta rezygnację złożyła 21 września. Nieoficjalnie powodem jej decyzji był brak współpracy z prezydentem Jakubem Banaszkiem.

Oficjalnie z kolei urząd przekonywał, że Ignatowicz-Steć odeszła z magistratu w porozumieniu z prezydentem, bo czekają na nią inne zawodowe wyzwania. Do końca października przebywała na urlopie. 28 października chełmscy radni odwołali ją z pełnionej w mieście funkcji. (s)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here