Chcą na emeryturę

Anna Szewczyk, dyrektor Zespołu Wychowania i Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2, złożyła wniosek o przejście na emeryturę. Podobne plany ma też Jadwiga Bednarczyk, wieloletnia dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 11.

Anna Szewczyk funkcję dyrektora Zespołu Wychowania i Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2, w skład którego wchodzą bursa szkolna i poradnia, sprawuje od początku jego powstania, czyli od 1 września 2003 r. Wcześniej kierowała pracami poradni. Przejść na emeryturę chce z końcem marca 2018 r.
– Pani Szewczyk poinformowała nas o swoich planach, ale wszystko musi odbyć się w zgodzie z prawem. Mam na myśli trzymiesięczny okres wypowiedzenia, który na pewno nie przypada na ostatni dzień marca – podkreśla Augustyn Okoński, dyrektor Wydziału Oświaty w chełmskim magistracie.
Annie Szewczyk z 31 sierpnia br. kończy się kadencja dyrektora. Przejść na emeryturę zamierza też Jadwiga Bednarczyk, wieloletnia, bardzo lubiana przez dzieci, dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 11. Dyrektor Okoński dodaje, że w obecnym roku szkolnym Bednarczyk również kończy się pięcioletnia kadencja. (s)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here