Chełm na szklanym ekranie

Już niebawem rozpoczną się nagrania do magazynu turystycznego o Chełmie. Dzięki TVP2 obejrzą go widzowie w całej Polsce.

W najbliższych dniach w Chełmie ma być realizowany kolejny program podróżniczo-turystyczny. Chodzi o odcinek z cyklu „Zakochaj się w Polsce”, który można oglądać na antenie TVP2. Prowadzącym jest aktor Tomasz Bednarek.
– Od pewnego czasu ustalamy z ekipą filmową szczegóły dotyczące realizacji odcinka o Chełmie. Nie powinno w nim zabraknąć najcenniejszych turystycznie skarbów miasta: podziemi, starego miasta, zespołu pokatedralnego oraz osiedla „Dyrekcja” – mówi prezydent Chełma, Agata Fisz. – Najważniejsze, iż program dotrze do widzów z całej Polski. Mam nadzieję, że oglądający przekonają się, iż Chełm jest niezwykle pięknym miastem, które warto odwiedzić.
W programie wystąpią historycy, przewodnicy turystyczni i archeolodzy. Opowiedzą o najbardziej interesujących miejscach prezentując ich historię i ciekawostki. Nie powinno zabraknąć oryginalnych nagrań filmowych miasta, w tym z drona, o czym świadczą inne realizowane w ramach cyklu produkcje.
Na dziś urzędnicy nie wiedzą jeszcze, kiedy dokładnie odbędzie się emisja chełmskiego odcinka. Najprawdopodobniej nastąpi to bliżej wakacji. (s)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here