Chełmski akcent w Chicago

Młodzież z II Liceum Ogólnokształcącego w Chełmie miała okazję zobaczyć na żywo absolwenta swojej szkoły w akcji na scenie teatralnej. Grupa pojechała na musical „Chicago”, w którym gra Jacek Wazelin – tancerz i choreograf.

(18 listopada) Uczniowie klas I-III II Liceum Ogólnokształcącego w Chełmie udali się na „kulturalną wycieczkę do Krakowa”, której głównym punktem było obejrzenie musicalu „Chicago” w Teatrze Variete. Wycieczkę zorganizowały nauczycielki: Anna Martyniuk, Marta Klasura i Kinga Krawczyk.

– Pierwszy raz byliśmy na „Chicago” cztery lata temu. Tym razem młodzież również miała przyjemność spotkać się z Jackiem Wazelinem, absolwentem II LO, który gra w spektaklu rolę sędziego. W imieniu uczestników kwiaty i prezent mikołajkowy wręczyła panu Jackowi uczennica Pola Kunka – oboje pasjonują się tańcem, a poznali się przed laty w Chadek Musical Akademy, gdzie pan Jacek jest trenerem – mówi pani Anna.

Chełmianin Jacek Wazelin to znany tancerz i choreograf. Współpracował m.in. z programami  You Can Dance, Bitwa na Głosy, Mam Talent czy Szymon Majewski Show. Był nauczycielem tańca musicalowego w Egurrola Dance Studio, realizuje także choreografie dla teatrów dramatycznych oraz  do reklam i pokazów mody.

Młodzież II LO była zachwycona musicalem i niemal jednogłośnie stwierdziła, że było to wspaniałe przeżycie, a wycieczkę zapamiętają na długo. (opr. pc)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here