Ciało znaleziono w lesie

Tragiczny finał poszukiwań. Nie żyje 45-letni Dariusz K. z Zastawia (gm. Urszulin). Ciało mężczyzny znaleziono w lesie w okolicach miesjcowości Zamołodycze (gm. Stary Brus). Nie wiadomo, co było przyczyną jego śmierci. Śledczy wstępnie wykluczyli, by do śmierci przyczyniły się osoby trzecie.

Dariusz K. był poszukiwany przez włodawską policję od piątku (31 marca). Wtedy, późnym popołudniem, przebywający na jednym z oddziałów włodawskiego szpitala mężczyzna na własne życzenie wypisał się do domu. Z lecznicy wyszedł ok. godz. 19 i wtedy wszelki ślad po nim zginął. Niestety, poszukiwania nie zakończyły się pomyślnie. Ciało mężczyzny znalazła w lesie w okolicy Zamołodycz przypadkowa osoba. – Zgłoszenie o ujawnieniu ciała otrzymaliśmy w piątek (7 kwietnia) około południa – mówi Elwira Tadyniewicz z KPP we Włodawie. – Nie wiadomo, co było przyczyną śmierci mężczyzny. Wyjaśnić ma to sekcja zwłok. Prokurator wstępnie wykluczył udział osób trzecich w tym zdarzeniu.
Śledczy nie chcą ujawniaćć czy K. popełnił samobójstwo, czy też zgon nastąpił z przyczyn naturalnych. Wiadomo, że mężczyzna był poważnie chory. (bm)