Cuda na wodzie

Po zimowej przerwie wróciły niezwykle efektowane i zajmujące pokazy na fontannie multimedialnej na placu Litewskim. Pierwsze odbyły się w ubiegłą sobotę i niedzielę, a kolejne już w ten piątek i sobotę. Tradycyjnie od godz. 21.00.


W tym sezonie również będziemy mogli obejrzeć dziewięć doskonale już znanych, ale bardzo cenionych przez widzów, prezentacji, przedstawiających historię Lublina, związane z nim legendy, postaci i wydarzenia: Czarcia Łapa, Tradycje Lubelskiego Przemysłu Lotniczego, Sen o Mieście, Unia Narodów, Anioły Lubelskie, Symfonia Nauki, Wieniawski IMPRO, Wydarzenia Kulturalne, Historia Placu Litewskiego na wesoło. Multimedialne widowiska odbywać się będą we wszystkie piątki soboty, aż do końca lata. W najbliższy piątek w programie: Czarcia Łapa, Tradycje Lubelskiego Przemysłu Lotniczego i Anioły Lubelskie, a w sobotę: Symfonia Nauki, Tradycje Lubelskiego Przemysłu Lotniczego, Sen o Mieście.

– Kompleks fontann będący miejscem niezwykłych widowisk z wykorzystaniem światła i dźwięku, to jedna z najważniejszych atrakcji naszego miasta. Każdego roku cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno mieszkańców, jak i osób odwiedzających Lublin – mówi Krzysztof Żuk, prezydent Lublina i zaprasza do wspólnych spotkań na placu Litewskim.

Szczegółowy harmonogram pokazów na stronie: fontanna.lublin.eu.

Opr. ZM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here