Czarnecki z MBA

Chełmskie MPGK pochwaliło się sukcesem swojego prezesa Marcina Czarneckiego, który skończył nowatorskie studia MBA in Community Managment, czyli skierowane do włodarzy miast, pracowników spółek komunalnych i szeroko pojętej administracji.

Zmiany, jakie zachodzą od kilku lat w przestrzeniach polskich miast, są wyzwaniem, którym czoła stawić muszą nie tylko jednostki administracji publicznej, ale także spółki zależne świadczące usługi kluczowe dla funkcjonowania miasta. To właśnie z myślą o kadrze kierowniczej samorządów i urzędów oraz szefów spółek komunalnych w Krakowskiej Szkole Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego utworzono pierwsze w kraju studia MBA in Community Managment.

– Miło jest nam poinformować, że z solidnej porcji wiedzy skorzystał Pan Marcin Czarnecki, pełniący funkcję Prezesa Zarządu w strategicznej dla naszego miasta spółce komunalnej Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej. W czerwcu bieżącego roku ukończył z bardzo dobrym wynikiem pierwszy w Polsce kierunek MBA in Community Management dla kadry zarządzającej, mając na uwadze rozwój kompetencji w zakresie kierowania jednostką komunalną – pochwalili się sukcesem prezesa pracownicy MPGK.

Bogaty program studiów wpisuje się w dzisiejsze potrzeby samorządu i spółek miejskich, a jego praktyczny wymiar gwarantowali wykładowcy – praktycy zarządzania w samorządach, twórcy strategii samorządowej oraz wykładowcy akademiccy z ośmiu najlepszych uczelni w Polsce. – Tym bardziej cieszy nas, że prezes miejskiej spółki, od kilkunastu lat związany zawodowo z chełmskimi jednostkami komunalnymi, chce rozwijać firmę w oparciu o strategię dostosowaną do przyszłych wyzwań i nowych możliwości rynkowych – czytamy w komunikacie MPGK. (reb)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here