Czeska eskapada trenera Piotra Bernata

Piotr Bernat, trener główny LKSW Dan Świdnik (na zdjęciu pierwszy z prawej) prowadził zajęcia podczas obozu w czeskiej miejscowości Hustopeče

Piotr Bernat, główny trener LKSW Dan Świdnik, uczestniczył w czeskiej miejscowości Hustopeče w kolejnej edycji międzynarodowego obozu sportowego BackFist Fight Camp.


– W trzech blokach treningowych ponad 80 osób ze Słowacji, Anglii, Irlandii, Grecji, Ukrainy i Polski, a także czeska reprezentacja narodowa przygotowująca się do mistrzostw świata w taekwondo, pracowało nad poruszaniem się w walce, a także uczestniczyło w różnorodnych ćwiczeniach wspomagających – relacjonuje Piotr Bernat, oprócz którego zajęcia prowadzili także szkoleniowcy reprezentacji Grecji (Nikos Leousis), Ukrainy (Oleg Solovey) i Czech (Jan Mraček).

Już 15 sierpnia Bernat z zawodnikami LKSW Dan wyjedzie na międzyklubowy obóz letni. W nadmorskim Jantarze będzie trenować ponad 150 osób z kilku klubów. Gośćmi specjalnymi będą mistrzowie Ky-Tu Dang (8. dan) z Danii i Juanito Jr Arsol (7. dan) z Włoch.