Czy namówią Gorgola?

Piotr Gorgol, urzędnik gminy Włodawa i radny powiatowy, otrzymał propozycję kierowania KRUS we Włodawie. Na tym stanowisku miałby zastąpić Kamilę Grzywaczewską, która został dyrektorem KOWR-u.

Piotr Gorgol otrzymał propozycję objęcia stanowiska przed dwoma tygodniami, bezpośrednio po odejściu Kamili Grzywaczewskiej. Jeśli się zdecyduje, to otrzyma ten stołek w drodze powołania, czyli bez konkursu. Mówi się o nim jak o pewniaku, choć on sam – co naturalne w tej sytuacji – jako członek PiS nie potwierdził nam, że już się zdecydował.

– Cały czas się waham, bo jest to dla mnie bardzo trudna propozycja. Co prawda wiele osób mnie namawia do tego, bym się zdecydował na ten krok, ale ja jeszcze nie podjąłem ostatecznej decyzji. Myślę, że w ciągu tygodnia lub dwóch wszystko się wyjaśni – mówi Gorgol.

P. Gorgol jest pracownikiem Urzędu Gminy we Włodawie, inspektorem ds. planowania przestrzennego. Prowadzi też działalność gospodarczą – obsługę rynku nieruchomości. Nie prowadzi działalności rolniczej i nie posiada gospodarstwa. Całkiem niedawno małżonka radnego została komornikiem we Włodawie. (pk)