Czym kierować się przy wyborze drzwi wejściowych?

Drzwi wejściowe powinny spełniać dwa podstawowe zadania: z jednej strony muszą gwarantować pełne bezpieczeństwo domu i domowników, a z drugiej – stanowią element dekoracyjny, który odzwierciedla charakter oraz gust mieszkańców.
Czym kierować się przy wyborze drzwi wejściowych? – Z całą pewnością optymalnymi parametrami izolacyjnymi oraz akustycznymi, wysokim standardem zabezpieczenia przeciwwłamaniowego oraz wzornictwem – podkreślają specjaliści z Awilux Polska, firmy działającej na rynku od 2006 roku, oferującej najnowocześniejsze rozwiązania okienno-drzwiowe do domów i budynków użyteczności publicznej, opierającej swoją produkcję na niemiecką technologię firmy SCHÜCO.
Wszystkie wspomniane cechy znajdziemy w nowych drzwiach AWI-Door 90 Awilux Polska. Charakteryzuje je wysoka jakość materiałów, precyzja wykonania oraz estetyka. Aluminiowe drzwi AWI-Door 90 posiadają wypełnienie nakładkowe, jedno- lub dwustronne. Dzięki budowie nakładkowej skrzydło drzwi od zewnątrz stanowi jednolitą płaszczyznę, co korzystanie przekłada się na walory estetyczne drzwi. Gładka powierzchnia pozwala także na skuteczne i bezproblemowe czyszczenie drzwi. Nakładkowa budowa zapewnia również pełny komfort termiczny oraz maksymalną energooszczędność i stabilność.
AWI-Door 90 to rozwiązanie adresowane do posiadaczy domów wolnostojących, i mieszkańców budynków wielorodzinnych. AWI-Door 90 wyposażone są w zasuwnicę z pięcioma punktami ryglowania, która skutecznie zabezpiecza przed ewentualnym wyważeniem. Drzwi wejściowe Awilux Polska posiadają również wkładkę bębenkową z estetyczną okrągłą rozetą od zewnątrz. Od wewnątrz znajduje się owalna klamka oraz rozeta. Montowany na zewnątrz pochwyt może mieć długość od 500 mm do 1800 mm.
Drzwi Awilux Polska dostępne są w szerokiej palecie kolorystycznej w trzech wzorach wypełnień. AWI-Door 90 mogą być otwierane do wewnątrz lub na zewnątrz.
Drzwi wejściowe AWI-Door 90 Awilux Polska, dzięki możliwości wyboru układu naświetla, wpiszą się w wystrój i charakter każdego domu. Osoby ceniące tradycje w wystroju wnętrz mogą zdecydować się na wybór podłużnego, prostokątnego naświetla. Zwolennicy nowoczesności mogą rozjaśnić swoje drzwi wejściowe naświetlem w kształcie półksiężyca. Natomiast osoby dbające o swoją prywatność mogą zdecydować się na drzwi z kilkoma kwadratowymi naświetlami. Dla bardziej wymagających możliwe jest zastąpienie szyby transparentnej specjalną szybą ornamentową, która zapewni komfort użytkowania oraz prywatność.
Drzwi aluminiowe to również niezawodność. Dzięki łatwości obróbki materiału drzwi wejściowe wykonane w technologii aluminium mogą przybrać wybrany kolor, który wkomponuje się w fasadę domu zarówno od wewnątrz, jak i od zewnątrz.
Wysoka jakość idąca w parze z innowacyjnym designem drzwi wejściowych to sposób na stworzenie ciekawych aranżacji podkreślających gust mieszkańców.

Przykładowa wycena

Producent: Awilux Polska Drzwi: AWI Door 90 jednoskrzydłowe
Kolor: antracyt Zamek: wkładka bębenkowa z rozetą
Pochwyt: 500 mm Wypełnienie: jednostronne nakładkowe
Wymiar: max. 1200x2350mm
Wyposażenie dodatkowe: zasuwnica pięciopunktowa, estetyczne przeszklenie do 1000mm,
Cena: 5596 zł