Czytelnicy wybrali Młody Talent Roku 2021 a Nagroda Specjalna od redakcji

1. miejsce - Zuzanna Zielińska

Znamy już zwycięzców II edycji konkursu „Młody Talent Roku”, organizowanego wspólnie z Fundacją Młode Talenty. Serca naszych Czytelników, a tym samym największą liczbę głosów oraz pierwsze miejsce zdobyła roztańczona 7-latka!

Decyzją Czytelników pierwsze miejsce, tytuł Młodego Talentu Roku 2021 i nagrodę pieniężną w wysokości 1000 złotych zdobyła Zuzanna Zielińska. Na energiczną 7-latkę, która ćwiczy pole dance w Klubie Ester Fit Chełm pod okiem Ewy Pawlak, oddaliście aż 691 głosów!

Drugie miejsce, 293 głosy i nagrodę pieniężną w wysokości 700 złotych zgarnął 7-letni perkusista Stanisław Stachniuk.

Trzecie miejsce w konkursie, 289 głosów i nagrodę pieniężną w wysokości 500 złotych zdobyli bracia Konrad i Jakub Szymosiakowie, których pasją jest robotyka (swoje zdolności rozwijają pod okiem Martyny Wawrzyk w Spice Gears Academy).

Specjalną redakcyjną nagrodę pieniężną w wysokości 500 złotych otrzymuje Mateusz Michalski – uzdolniony manualnie 16-latek, który z nadmiaru wolnego czasu przy zdalnej nauce zaczął robić na szydełku niezwykle sympatyczne maskotki dla dzieci.

Spośród wszystkich Czytelników, biorących udział w głosowaniu, wylosowaliśmy też szczęśliwca, która otrzyma nagrodę w postaci 300 zł. A jest to pan Jacek Gdak.

Pełne wyniki głosowania przedstawiają się następująco:

  • Patrycja Koziej i Jakub Ungert – 129 głosów.
  • Michał Rocki – 249 głosów.
  • Zuzanna Zielińska – 691 głosów.
  • Natalia Bartnicka – 41 głosów.
  • Paulina Jarząbek – 94 głosy.
  • Stanisław Stachniuk – 293 głosy.
  • Konrad i Jakub Szymosiak – 289 głosów.
  • Lilianna Kasztelan – 50 głosów.
  • Natalia Fijoł – 95 głosów.
  • Mateusz Michalski – 103 głosy.

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczestnikom talentu i pasji. Niestety, ze względu na pandemię i wciąż obowiązujące obostrzenia w tym roku również nie możemy zorganizować gali finałowej. Nagrody, ufundowane przez chełmską Fundację „Młode Talenty”, wręczymy indywidualnie. W najbliższych dniach skontaktujemy się z ich zdobywcami, by ustalić czas i miejsce ich przekazania. Dyplomy z podziękowaniami otrzyma również cała dziesiątka finalistów naszego konkursu.

Dziękujemy też wszystkim Czytelnikom za udział w zabawie i każdy oddany głos na swojego faworyta. Jednocześnie już dziś zachęcamy do udziału w przyszłorocznej edycji plebiscytu oraz do śledzenia naszych kolejnych konkursów, w których do wygrania są równie atrakcyjne nagrody.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here