Dni Włodawy 2017

W weekend włodawianie nie mogli narzekać na brak rozrywki. Przez trzy dni bawili się na Dniach Włodawy, które w tym roku naszpikowane były występami gwiazd.

Święto wszystkich włodawian rozpoczęło się w piątek, od otwarcia wieży widokowej ratusza dla zwiedzających. Zaraz po tym rozpoczęto XXII Mistrzostwa Polski Sędziów Koszykówki o Puchar Burmistrza Włodawy. Część artystyczna rozpoczęła się od występu chóru Vlodaviensis. Po nim na scenie pojawili się Cookies Band. Chociaż ulewa popsuła nieco klimat imprezy, nie zniechęciło to fanów zespołu Feel, którzy przemoknięci do suchej nitki bawili się wyśmienicie. To nie był jeszcze koniec, bo do późnych godzin nocnych można było potańczyć przy muzyce Dj Younga.
W sobotę na scenie śpiewał zespół Mołodyczki, a zaraz potem wystąpili uczniowie Młodzieżowego Domu Kultury. Wieczór dopiero się rozkręcał. Po występie tanecznym „Polesia” i koncercie orkiestry dętej „Berastiejcy”, włodawianie omal nie popękali ze śmiechu za sprawą kabaretu „Koń Polski”. „Cyganki z Hańska”, zespół „nBlue”, czy „Spring Rolls” to tylko niektórzy artyści, którzy zabawiali publiczność w niedzielę. Jednak najbardziej wyczekiwani byli „Poparzeni Kawą Trzy”, którzy zagrali na zakończenie. Fajerwerki zamknęły Dni Włodawy. (sr, fot. sr i WDK)