Do matury z KUL-em

Ruszają zapisy na kolejną edycję „Uniwersyteckich powtórek przed maturą”. Uniwersytet Otwarty KUL zaprasza w marcu i kwietniu na pięć kolejnych piątków i sobót: 15 i 16, 22 i 23, 29 i 30 marca oraz 5 i 6, 12 i 13 kwietnia. Zajęcia są bezpłatne, ale obowiązują wcześniejsze zapisy.


Specjalne zajęcia dla maturzystów poświęcone będą najważniejszym maturalnym przedmiotom: językowi polskiemu (poziom podstawowy i rozszerzony), matematyce (poziom podstawowy i rozszerzony), językowi angielskiemu (poziom podstawowy i rozszerzony), historii, wiedzy o społeczeństwie, chemii, biologii, filozofii, językowi niemieckiemu, rosyjskiemu, włoskiemu, hiszpańskiemu, francuskiemu oraz językowi łacińskiemu i kulturze antycznej.

Cykl zakończy się w środę, 24 kwietnia (w godzinach popołudniowych) „Ostatnią Deską Ratunku”. Podczas tego spotkania maturzyści mogą liczyć na warsztaty z psychologiem, który opowie im o technikach walki ze stresem oraz na zajęcia utrwalające najważniejsze informacje z matematyki i języka polskiego. Wszystkie przedmaturalne spotkania powtórkowe są bezpłatne, obowiązują jednak wcześniejsze zapisy na stronie Uniwersytetu Otwartego KUL. (EM.K.)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here