Doktor omnibus

Janusz Błazucki, kierownik Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii w chełmskim szpitalu, to kolejny mieszkaniec naszego regionu, który z powodzeniem uczestniczył w popularnym teleturnieju „Jeden z dziesięciu”. Ale na razie tylko jemu udało się wygrać Wielki Finał.

Bogusław Żelechowski, Andrzej Michalski, Tadeusz Wróblewski, Leszek Kołosiński i Marek Kliszcz to uczestnicy popularnego teleturnieju „Jeden z dziesięciu”, którym udało się zaliczyć dobre występy i o których pisaliśmy ostatnio na naszych łamach. Niektórzy z nich wchodzili do pierwszych trójek odcinka. Inni je wygrywali, kwalifikując się do gry w Wielkim Finale. A jeszcze inni, jak B. Żelechowski, byli bliscy wygrania Wielkiego Finału. Ta sztuka udała się przed tygodniem Januszowi Błazuckiemu.

Występ doktora, kierownika Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii w chełmskim szpitalu, mogliśmy śledzić w minioną środę. I chociaż nie był faworytem odcinka, to okazało się, że to jemu przypadł laur zwycięzcy 126. edycji teleturnieju.

Doktor zdobył łącznie 394 punkty. W wywiadzie po występie przyznał, że brał udział w teleturnieju już kilka razy, ale ten występ był niewątpliwie jego największym sukcesem. Zwycięzca Wielkiego Finału oprócz ogromnej satysfakcji otrzymuje też czek na 40 tys. zł. (bf)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here