Drogówka na schwał

St. sierż. Joanna Zięba i sierż. Konrad Stefaniuk zasłużyli na pochwałę

– Ich podejście było profesjonalne, wykazali się wysoką kulturą, empatią i cierpliwością. Gratuluję takich pracowników – napisała w liście do komendanta miejskiego policji córka 82-latki, która kilka dni temu była uczestniczką kolizji drogowej.


Słowa podziękowania były kierowane do policjantów ruchu drogowego: st. sierż. Joanny Zięby i sierż. Konrada Stefaniuka. – Kilka dni temu wymienieni mundurowi z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Lublinie zostali skierowani na miejsce kolizji drogowej. Uczestniczką zdarzenia okazała się być 82-letnia kobieta. Kierująca samochodem marki Fiat nie odniosła obrażeń. Jednak kolizja i uszkodzenie znaku drogowego wywołało w niej ogromny stres.

Policjanci pracujący na miejscu kolizji wykazali się dużą empatią i pomogli lubliniance opanować negatywne emocje oraz skontaktować się z rodziną – mówi nadkomisarz Kamil Gołębiowski z KMP Lublin. – Córka seniorki doceniła profesjonalizm, wysoką kulturę oraz empatię. Policjanci w codziennej służbie spotykają się z różnymi sprawami. Do każdej z nich mundurowi starają się podchodzić indywidualnie, tak aby zrozumieć oczekiwania społeczeństwa – dodaje. (l)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here