Dwa medale zawodniczek UMCS

W zawodach w Białymstoku wystartowała 10-osobowa reprezentacja UMCS. Studentki spisały się o wiele lepiej od swoich kolegów z uczelni. Srebrny medal zdobyła Karolina Wieczerza, a brązowy Ewa Prządka (obie kat. 57 kg). Na 7. miejscu zawody ukończyły Iza Wypych (70 kg) i Ewa Dzwolak (+78 kg)

Dwa medale, srebrny i brązowy, wywalczyły reprezentantki UMCS podczas rozgrywanych w Białymstoku Akademickich Mistrzostwach Polski w judo.

W kategorii do 57 kg na drugim stopniu podium stanęła Karolina Wieczerza, a na trzecim Ewy Prządka.
W klasyfikacji drużynowej w kategorii uczelnianej studentki UMCS zajęły czwarte miejsce, studenci siódme.
W zawodach startowało blisko 400 zawodniczek i zawodników reprezentujących ponad 30 wyższych uczelni z Polski. MAG