Dziękujemy, że jesteście z nami!

Drodzy Czytelnicy oddajemy do Państwa rąk 700. numer naszego tygodnika! Zarówno dla nas, redakcji, jak też dla Was, naszych wiernych przyjaciół, stanowi to niemały powód do wspólnej, wielkiej radości!


Przypomnijmy! Pierwsze wydanie „Nowego Tygodnia w Lublinie” ukazało się 16 października 2006 roku, bez mała 14 lat temu! Dziękujemy Wam, że przez tyle lat ufaliście nam i regularnie sięgaliście po swój ulubiony tygodnik, od którego rozpoczynaliście każdy poniedziałkowy poranek!

Od początku „Nowy Tydzień” powstawał dzięki wytężonej pracy wielu osób: redaktorów, dziennikarzy, fotoreporterów i komputerowców. Wszyscy zawsze staraliśmy się być blisko Waszych spraw, pisać o Was, i dla Was. Razem z Wami przeżywaliśmy wiele znaczących i wiekopomnych wydarzeń w historii Lublina i Świdnika, a także regionu. Pisaliśmy o problemach tych najsłabszych, pomagaliśmy tym najbardziej potrzebującym.

Razem z Wami przeżywaliśmy wielkie emocje. Zaciskaliśmy mocno kciuki za Lublin, gdy ten toczył z Wrocławiem nierówną walkę o to, by zostać Europejską Stolicą Kultury (niestety nie udało się), a także o organizację młodzieżowych piłkarskich Mistrzostw Europy i Mistrzostw Świata, które z powodzeniem zostały zorganizowane na Arenie Lublin.

Dla wielu z Państwa staliśmy się ulubioną gazetą! Dziękujemy!

Możemy zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, by to się nigdy nie zmieniło! Stąd też od tego numeru wprowadzamy pewne zmiany. Oprócz stron poświęconych wydarzeniom z Lublina, Świdnika i powiatu świdnickiego (będą teraz na stronach 1-5, 16-17, 28-32) dodajemy informacje z regionu, a tym samym dodatkowych osiem stron.

Będzie również więcej ogłoszeń drobnych, rubryki dla hobbystów oraz wraca szansa na „stówkę” za prawidłowe rozwiązanie krzyżówki. Zapraszamy do cotygodniowej lektury, kontaktu z redakcją i kupowania Waszej lokalnej gazety.

Redakcja