Dzielnicowa o wielkim sercu

Na ręce Komendanta Powiatowego Policji we Włodawie wpłynęło podziękowanie od mieszkanki gminy Hanna. W ten sposób kobieta wyraziła swoją wdzięczność dzielnicowej st. sierż. Annie Brandt za bezinteresowną pomoc i okazane serce.

Anna Brandt jest dzielnicową z rejonu gminy Hanna. Pani starszy sierżant z własnych środków i w prywatnym czasie pomogła rodzinie kobiety w trudnej sytuacji finansowej przekazując rodzinie obuwie, odzież i inne środki. – Autorka podziękowania w swoim piśmie podkreśliła, że dzielnicowa to wyjątkowa osoba oraz, że „jak mieszkam tu 30 lat do tej pory nie spotkałam się z tak ogromnym sercem”.

Komendantowi Powiatowemu Policji we Włodawie kobieta pogratulowała „tak wspaniałych ludzi, którzy nie są obojętni na biedę i chorobę innych ludzi” i poprosiła, żeby „Pani Ania była jak najdłużej naszym dzielnicowym” – mówi Bożena Szymańska z KPP we Włodawie.

St. sierż. Anna Brandt służy w Policji od 8 lat. Służbę rozpoczęła w KPP w Żyrardowie, a od 2015 roku pełni służbę w KPP we Włodawie, gdzie od 4 lat zajmuje stanowisko dzielnicowego. (b)