Dziki tuż za podium

Zawodnicy AZS UMCS zakończyli turniej z dorobkiem sześciu punktów, zajmując czwarte miejsce

Zespół Gatta Active Zduńska Wola, aktualni wicemistrzowie Polski, wygrał kolejną edycję Lublin Futsal Cup. Drugie miejsce w turnieju, rozgrywanym w hali Globus, zajął MOKS Słoneczny Stok Białystok, a trzecie Amatar Brześć z Białorusi. Gospodarze zawodów, AZS UMCS, uplasowali się tuż za podium.


Lubelskie „Dziki” zakończyły turniej z dorobkiem dwóch zwycięstw i trzech porażek. Podopieczni trenera Artura Gadzickiego pokonali 4:3 AZS Uniwersytet Warszawski i 3:1 GKS EKOM Futsal Nowiny. Przegrali z 2:5 z ekipą ze Zduńskiej Wola, 1:3 z MOKS Słoneczny Stok Białystok i 1:2 z Amatarem Brześć.
– Biorąc pod uwagę, że to początek naszych przygotowań, to jestem zadowolony z wyniku. Oczywiście gra pozostawia jeszcze wiele do życzenia i na pewno dużo pracy przed nami. Natomiast jeśli chodzi o organizację, to wypadła bardzo dobrze. Zebraliśmy wiele pozytywnych recenzji i mam nadzieję, że w przyszłości będzie również tak samo dobrze pod tym względem – powiedział po zakończeniu turnieju Artur Gadzicki, trener AZS UMCS Lublin.