Fuszerka na „Dwunastce”

Przebudowa krajowej „Dwunastki” powoli dobiega końca. Drogowcy nie ustrzegli się jednak błędów. Między innymi na drodze serwisowej nieopodal zbiegu ulic Rejowieckiej i Przechodniej, gdzie źle została zamontowana studzienka kanalizacyjna.

Po ostatnich dość ulewnych deszczach w poprzedni weekend okoliczni mieszkańcy zauważyli sporych rozmiarów kałużę na drodze serwisowej, nieopodal skrzyżowania z ul. Rejowiecką. Wszystko przez zamontowaną, podczas przebudowy krajowej „Dwunastki”, niezgodnie ze sztuką budowlaną, studzienkę kanalizacyjną. – Studzienka została źle wypoziomowana – mówi nasz czytelnik.

– Winę za to ponosi ekipa, która budowała drogę. Obawiam się też, że kanał przy ulewnym deszczu, nie jest w stanie przyjąć wszystkich wód opadowych i nawet gdy studzienka zostanie poprawiona, po zakończeniu opadów przez kilka, może nawet kilkanaście godzin będą stały kałuże. Gdzieś został popełniony błąd – uważa mieszkaniec ul. Rejowieckiej.

Biuro Prasowe Prezydenta Chełma poinformowało, że na krajowej „Dwunastce” rozpoczęła się procedura związana z odbiorem wykonanych prac. – Wszelkie usterki są katalogowane, a następnie zgłaszanie wykonawcy w celu ich naprawienia. Podobnie jest w tym przypadku – sprawa zostanie zgłoszona do wykonawcy i inspektora nadzoru – zapewnia Damian Zieliński z Biura Prasowego.(s)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here