Gala Miss Polski z chełmianką

W niedzielę, 17 stycznia, Telewizja Polsat na żywo będzie transmitowała finałową galę konkursu Miss Polski 2020. Wystąpi w niej nasza faworytka – chełmianka Wiktoria Kozik. Oglądajcie i trzymajcie kciuki.

W „Nowym Tygodniu” na bieżąco informowaliśmy o kolejnych etapach konkursu Miss Polski 2020, do których kwalifikowała się Wiktoria, 18-letnia chełmianka. Uczennica II LO w Chełmie, tancerka zespołu „Ballo” z Młodzieżowego Domu Kultury w Chełmie jest w gronie 24 finalistek ogólnopolskiego konkursu i walczy o koronę tej najpiękniejszej. Wiadomo już, że gala finałowa transmitowana na żywo przez Telewizję Polsat zaplanowana jest 17 stycznia br. o godz. 20.00.

To będzie 31. finał narodowego konkursu piękności, ale tym razem po raz pierwszy w historii odbędzie się on bez udziału publiczności i przy zachowaniu reżimu sanitarnego. Ale chełmianom emocji i tak nie zabraknie, bo mamy swoją reprezentantkę.

Poza tym na scenie wystąpi mnóstwo świetnych artystów. Gospodarzami wieczoru będą Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna, a w jury zasiądą znane Polki.

– Zachęcam was wszystkich, abyście 17 stycznia o godzinie 20 włączyli stację Polsat i kibicowali swoim faworytkom, w których gronie będę też ja – napisała Wiktoria Kozik na swoim profilu Facebook. (mo)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here