Google na spotkaniu z przedsiębiorcami

Włodawscy przedsiębiorcy wzięli udział w spotkaniu ze specjalistami firmy Google, poświęconemu skutecznej promocji w internecie.

– W spotkaniu uczestniczyli przedsiębiorcy, którzy posiadają silną pozycję na rynku lokalnym i ogólnopolskim oraz osoby, które dopiero rozpoczynają działalność – mówi burmistrz Włodawy Wiesław Muszyński. – Osoby, które zadeklarowały chęć udziału w projekcie mogą teraz korzystać z trzymiesięcznego, bezpłatnego wsparcia, dzięki czemu ich firmy będą mogły skutecznie reklamować się w sieci.

Internetowe Rewolucje to bezpłatny projekt Google Polska stworzony z myślą o wsparciu przedsiębiorców w zakresie szeroko rozumianego marketingu internetowego. W ramach projektu firma zyskuje bezpłatne, trzymiesięczne wsparcie profesjonalnego doradcy w zakresie: analizy potrzeb przedsiębiorstwa i jego dotychczasowych działań w internecie oraz pomoc w zdefiniowaniu indywidualnego planu działania. Przedsiębiorcy którzy chcieliby skorzystać z darmowych porad i wsparcia, ale nie mogli wziąć udziału w spotkaniu mogą zgłosić się do programu za pośrednictwem strony internetowej http://g.co/internetowerewolucjedlafirm. (a)