Gratka dla fanów gier wideo

SKENDE zaprasza dzieci i młodzież na wielki turniej LEGO Games. Miłośnicy gier wideo swoje umiejętności mogą testować do 24 lutego w specjalnie przygotowanych w centrum handlowym przy Al. Spółdzielczości Pracy multimedialnych strefach. Codziennie każdy ma szansę wygrać jeden z 1000 upominków od LEGO. Najmłodsi z kolei mogą pobawić się w konstruktorów i wyczarować bajkowy świat zbudowany z klocków.


Główna strefa turniejowa zlokalizowana jest w części centrum handlowego, która łączy się z IKEA. Znajdą się tutaj m.in.: 4 standy do gry z 8 konsolami i 8 telewizorami, na których uczestnicy mogą grać równocześnie, a także ścianka z 60-calowym telewizorem

i konsolą. W Strefie Męskiej Po Sąsiedzku mieści się druga strefa turniejowa. Uczestnicy korzystają tu z 4 specjalnych stanowisk z grami oraz konsoli podłączonej do telewizora.

Każdego dnia animatorzy przeprowadzą w strefach mini turnieje, w których do wygrania są upominki od LEGO.

Uczestnicy sprawdzą swoje siły m.in. w grach: LEGO STAR WARS, LEGO INIEMAMOCNI, LEGO MARVEL SUPER HEROS cz.1 i cz. 2 oraz LEGO JURASSIC WORLD.

Podczas eventu nie zabraknie oczywiście atrakcji dla najmłodszych. Z myślą o nich przygotowana została kolorowa Strefa Duplo (obok sklepu z zabawkami SMYK) z basenami wypełnionymi specjalnymi klockami, które są większe od standardowych LEGO i łatwe do złożenia, dlatego przeznaczono je do zabawy dla małych dzieci. Klocki pomogą zbudować elementy otaczającego świata np.: wóz strażacki, dom, karuzelę lub znane dzieciom scenerie, np.: plac zabaw, wesołe miasteczko, przedszkole.

Wszystkie strefy gier dostępne są od godziny 11:00 do 19:00. Turnieje w zwykłe dni odbędą się o godz. 14:00 (eliminacje od godz. 13:30), z kolei w weekend 23-24 lutego o godz.12:00 (eliminacje od 11:15). Udział w zabawie jest bezpłatny.

LEGO Games są adaptacją popularnych filmów, bajek oraz różnych motywów ze świata science fiction i fantasy. To popularne gry wideo i komputerowe, których akcja rozgrywa się w wirtualnych przestrzeniach, zbudowanych z tych najsłynniejszych klocków świata.

Nazwa LEGO to skrót zwrotu „Leg godt!”, który w duńskim oznacza „Baw się dobrze!”. To hasło będzie motywem przewodnim całego turnieju LEGO GAMES, który oprócz pasjonującej rywalizacji na pewno dostarczy uczestnikom niezapomnianych wrażeń.

Szczegóły dostępne na stronie http://www.skendeshopping.pl/www.skendeshopping.pl. BS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here