Gwiazdy zabłysną w Playa Marina

To będzie nie lada gratka dla fanów najbardziej popularnych hitów lat 90. oraz przebojów, które podbijały i wciąż podbijają muzyczne listy przebojów w Polsce i na świecie. 24 czerwca w Playa Marina nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie odbędzie się Summer Hits Festival. Na scenie zaprezentują się najbardziej rozpoznawalni artyści muzyki rozrywkowej: Loona, Gromee, Fun Factory, Mirami, Daria oraz Drenchill. Imprezę poprowadzi Marek Sierocki.

Piękna piaszczysta plaża, woda i letnie hity – trudno byłoby znaleźć lepsze miejsce w Lublinie na festiwal niż Playa Marina, powstała w 2020 roku na terenie byłego ośrodka Graf Marina nad Zalewem Zemborzyckim.

Trzeci sezon Playa Marina rozpocznie się 11 czerwca. W tym roku oprócz wielu atrakcji w ośrodku pojawią się… baseny, podobne do tych, które znajdują się na Słonecznym Wrotkowie. Już niespełna dwa tygodnie po otwarciu w najlepszym chilloutowym miejscu w Lublinie – tak Playa Marina reklamuje jej pomysłodawca Maciej Dobrzyński, właściciel Red Star Adventure, firmy od wielu lat organizującej różnego rodzaju imprezy integracyjne i eventy – odbędzie się Summer Hits Festival, wyjątkowe muzyczne wydarzenie.

Nad Zalewem Zemborzyckim królować będą artyści światowego formatu, którzy wykonają swoje najbardziej popularne piosenki, a w tym: Loona z przebojem „Bajlando” oraz „Vamos a la playa”, Gromee – „Cool me down”, Fun Factory – „I wanna be with you”, Mirami – „Sexualna”, Daria – „Paranoia” i Drenchill – „Forever summer”.

Oprócz najbardziej hucznego koncertu, podczas Summer Hits Festival zobaczyć będzie można niesamowity pokaz lasershow, podczas którego niebo rozbłyśnie tysiącami kolorowych laserów. W połączeniu z muzyką będzie to pokaz, który na długo zapadnie w pamięć. – Summer Hits Festival w Playa Marina będzie niezapomnianym przeżyciem dla wykonawców i uczestników – zapewniają organizatorzy.

Bilety w cenie 79 zł (normalny), 249 zł (VIP) i 499 zł (Super VIP) można zakupić na ebilet.pl. Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/5212178858896344. BS

Konkurs Wygraj podwójną wejściówkę na Playa Marina Summer Hits Festival!
Wejściówkę wygra osoba, która jako pierwsza dodzwoni się do naszej redakcji w środę (8 czerwca) i poprawnie poda tytuł piosenki, którą Gromee wraz z Lukasem Meijerem zaprezentował podczas Eurowizji w 2018 roku.
Czekamy pod nr 691 344 029 od godz. 12.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here