Gwiazdy zaśpiewają na Bronowicach

Takiej konstelacji gwiazd muzyki disco polo jeszcze w Lublinie na żywo nie mieliśmy okazji oglądać! Już w najbliższy piątek (9 września) podczas V Ogólnopolskiego Lubelskiego Jarmarku Bronowickiego, odbywającego się w ramach Lubelskich Bronowickich Kulturaliów 2022, na scenie ustawionej na terenach sportowych SP nr 33 przy ul. Pogodnej zaprezentują się uwielbiane przez fanów zespoły: Masters, Defis, Classic oraz Piękni i Młodzi!

Galę o godz. 10 rozpocznie msza święta dziękczynna w kościele pw. Świętego Krzyża przy ul. Pogodnej 7, inaugurująca rok szkolny 2022/23 na lubelskich Bronowicach. Kolejne wydarzenia odbędą się od godz. 16 na terenach sportowych „33”: występ młodzieży z Akademickiego Liceum Mistrzostwa Sportowego i LO WSEI, odczytanie referatu dot. 80. rocznicy utworzenia Armii Krajowej, a także wręczenie odznaczeń i wyróżnień dla szkół i osób wspierających rozwój dzielnicy Bronowice, miasta i województwa. Koncerty gwiazd od 17:30.

Organizatorem imprezy są Społeczny Komitet Organizacyjny, Społeczny Komitet Mieszkańców Lublina – Bronowice, Zarząd Dzielnicy Bronowice oraz Parafia pw. Świętego Krzyża w Lublinie. Patronat nad Galą objęli: Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski, Wojewoda Lubelski Lech Sprawka, Prezydent Lublina dr Krzysztof Żuk oraz Kanclerz Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji Teresa Bogacka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here