Hybrydowe suzuki swift za PiT dla pani Beaty S.

W ubiegły czwartek odbyło się publiczne losowanie nagród w miejskiej loterii Rozlicz PIT w Lublinie. Nagrodę główną – hybrydowe suzuki swift – wylosowała pani Beata S., której nazwiska, podobnie jak zdobywców pozostałych 16 nagród, ze względu na RODO, miasto nie mogło jednak ujawnić.


Do tegorocznej edycji loterii zgłosiło się 8 310 mieszkańców, w tym 635 osób, które rozliczało PIT w naszym mieście po raz pierwszy. Do wygrania była jedna z 17 nagród rzeczowych, na czele z wartym 67 tys. zł samochodem hybrydowym marki Suzuki Swift wraz z dodatkową nagrodą pieniężną w wysokości 7444 zł na opłacenie podatku od wygranej. W puli nagród były poza tym: 3 rowery o wartości 1750 zł każdy, iRobot Roomba warty 1650 zł, 3 elektryczne hulajnogi (po 1550 zł), 2 smartfony Samsung Galaxy A32o, 3 zegarki Garmin Vivoactive 4 i 4 kamery samochodowe Navitel R600. Wszyscy laureaci zostaną przez miasto powiadomieni telefonicznie. Największe szczęście uśmiechnęło się do pani Beaty S., którą będziemy mieli okazję poznać 30 czerwca, kiedy to odbierze kluczyki do wygranego auta, podczas uroczystego podsumowania loterii przed budynkiem ratusza.

– Serdecznie gratuluję zwycięzcom i dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w akcji, szczególnie tym, którzy zdecydowali się rozliczyć podatek dochodowy w Lublinie po raz pierwszy. Rozliczając podatki w naszym mieście, mamy realny wpływ na jego rozwój. Wskazując w deklaracji Lublin, jako miejsce zamieszkania, decydujemy o tym, że wypracowany przez nas podatek zasili budżet miasta, przyczyniając się do wzrostu jego dochodów.

Udział w podatku PIT to największe źródło dochodów miasta, wynoszące ponad 1/5 wszystkich środków gromadzonych w budżecie. Od początku we wszystkich edycjach loterii udział wzięło ok. 30 tys. osób, z czego 2,5 tys. po raz pierwszy. Dzięki tym osobom, do budżetu miasta wpłynęło ponad 6 mln zł – podkreślał przy okazji losowania nagród Krzysztof Żuk, prezydent Lublina.

ZM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here