Igraszki w bąbelkach?

O tym, że w wodach chełmskiego aquaparku cielesnym uciechom oddają się rozpaleni namiętnością goście, mówi się w mieście od jakiegoś czasu. Mokre, roznegliżowane ciała, temperatura sięgająca 30 stopni Celsjusza, a do tego bąbelki. Teraz jednak plotki nabierają rumieńców.

Wieści o oddających się miłosnym zrywom gościach Chełmskiego Parku Wodnego docierają do naszej redakcji od jakiegoś czasu. Kilka tygodni temu taką opowieścią uraczył nas jeden z naszych Czytelników. Historię zasłyszał od swojego kolegi, który wybrał się na wieczorne pływanie do aquaparku.
– W jacuzzi siedziała para młodych ludzi, którzy – najwyraźniej – uprawiali seks. Pod wodę znajomy nie zaglądał, ale widząc, co wyprawiają i jakie niedwuznaczne pozycje przyjmują, był tego niemal pewny – opowiadał mężczyzna. Przekonywał, że jego kolega wszystko widział na własne oczy. Niestety, nie miał przy sobie niczego, czym mógłby tę krępującą dla niego sytuację zarejestrować. Ponoć nie wpadł też na pomysł, aby o sprawie zawiadomić obsługę obiektu.
Teraz jednak pogłoski o rozochoconych gościach aquaparku nabierają rumieńców. Opowiadana z ust do ust historia, którą słyszeliśmy z kilku różnych źródeł, miała wyglądać następująco: „Na oko” 40-letnia kobieta wybrała się ze swoim ciut młodszym kolegą do Chełmskiego Parku Wodnego. Ponoć już przy wejściu para dała się we znaki obsłudze, bo domagała się specjalnego traktowania. Z ust wybrednej klientki w stronę recepcjonistki miało paść zdanie: „Pani nie wie, z kim ma do czynienia!” Najwyraźniej „ważna” kobieta tak się zdenerwowała, że postanowiła dać upust swoim emocjom. Razem z partnerem miała udać się do jacuzzi położonego w najbardziej ustronnym miejscu w obiekcie i tam… para zaczęła uprawiać seks. Ich igraszki miała uwiecznić inna klientka aquaparku, która całe zajście zarejestrowała kamerką.
– Nagranie jest na tyle wyraźne, a ruchy ludzi tak charakterystyczne, że nie ma wątpliwości, co robią – słyszymy. I podobno nie jest to jedyne nagranie tego rodzaju. „Uchwyconych” na gorącym uczynku par ma być więcej.
Wyraźnie zdziwiony naszym pytaniem o tego typu zajścia w aquaparku był Zbigniew Mazurek, prezes spółki Chełmski Park Wodny i Targowiska Miejskie. Przekonywał, że o niczym podobnym nie słyszał.
Przypominamy jednak wszystkim miłośnikom mocnych wrażeń, że regulamin Chełmskiego Parku Wodnego stanowi jasno, że: ze względu na zasady higieny i bezpieczeństwa oraz zasady współżycia społecznego przebywającym na basenie zabrania się dopuszczania się zachowań nieobyczajnych. Osoby niestosujące się do przepisów regulaminu mogą zostać usunięte z pływalni bez prawa zwrotu wcześniej uiszczonych opłat, niezależnie od ewentualnego skierowania sprawy na drogę postępowania karnego lub cywilnego. Może też zostać wezwana ochrona lub Policja.
A tym, których to nie przekonuje, polecamy znalezioną w sieci listę najbardziej przereklamowanych rodzajów stosunków płciowych. Wśród nich jest właśnie współżycie w jacuzzi. Uzasadnienie brzmi: „Jedno słowo – higiena. Jeśli ty wpadłeś na pomysł igraszek w jacuzzi, z pewnością ktoś wcześniej już też to przerabiał”. Chyba, że to prywatne jacuzzi… (red)