W II lidze siatkówki mężczyzn. Brawa za walkę

Siatkarze LKPS Politechnika Pszczółka wygrali ósmy mecz w rozgrywkach! Lublinianie po zaciętej walce pokonali w sobotę przed własną publicznością beniaminka rozgrywek. KKS Kozienice 3:2.
Zajmujący drugie miejsce w ligowej tabeli akademicy mogli i powinni wygrać spotkanie 11. kolejki za trzy, a nie za dwa punkty. Niestety, w czwartym secie. choć mieli w końcówce przewagę (aż trzy piłki meczowe) roztrwonili ją, pozwalając tym samym rywalom na wyrównanie stanu meczu i zachowanie nadziei na zwycięstwo w tie breaku. Na szczęście decydująca partia potoczyła się po myśli lublinian, choć emocji do końca nie brakowało.
Warto odnotować udany debiut w zespole LKPS Michała Baranowskiego. 35-latek, były siatkarz Avii Świdnik, po dwuletniej przerwie wrócił na II-ligowe parkiety i należał w lubelskim zespole do najlepszych zawodników.