III LIGA

Wyniki 29. kolejki:

ChKS CHEŁMIANKA – SOKÓŁ SIENIAWA 1:1 (Kompanicki 83 – Smolarczyk 85 karny).

SOŁA OŚWIĘCIM – WISŁA SANDOMIERZ 2:0 (Kasolik 65, Feruga 85).

AVIA ŚWIDNIK – SPARTAKUS DALESZYCE 3:2 (Białek 16 karny, 79, Cedro 75 samobójcza – Cedro 13, Jeziorski 35).

WIŚLANIE JAŚKOWICE – WISŁA PUŁAWY 0:1 (Szczotka 85).

PODHALE NOWY TARG – HUTNIK KRAKÓW 3:0 (Baran 45, Hruska 68, Pląskowski 72).

WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA – CZARNI POŁANIEC 1:3 (Podstolak 55 karny – Załucki 3 karny, 67 karny, Skiba 9).

STAL RZESZÓW – STAL KRAŚNIK 3:1 (Mozler 12, Sierant 24, Płonka 90 – Nastałek 69).

KSZO OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI – MOTOR LUBLIN 1:2 (Grunt 66 – Majewski 39, Rak 59).

ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI – PODLASIE BIAŁA PODLASKA 1:0 (Kiczuk 90).

Wyniki 30. kolejki:

STAL KRAŚNIK – ChKS CHEŁMIANKA 1:1 (R. Król 12 – Kwiatkowski 18).

MOTOR LUBLIN – STAL RZESZÓW 1:1 (Michota 59 – Reiman 83 karny).

SOKÓŁ SIENIAWA – PODHALE NOWY TARG 2:0 (Ochał 32, Drelich 62).

HUTNIK KRAKÓW – WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA 1:1 (Janecki 90 – Kajpust 45).

CZARNI POŁANIEC – WIŚLANIE JAŚKOWICE 3:2 (Tetlak 58, 79, Skiba 88 – Morawski 54, Szewczyk 68).

PODLASIE BIAŁA PODLASKA – AVIA ŚWIDNIK 0:2 (Białek 9, 65).

SPARTAKUS DALESZYCE – SOŁA OŚWIĘCIM 2:2 (Maciejski 66, 74 karny – Ceglarz 20, Kasolik 51).

WISŁA SANDOMIERZ – KSZO OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 1:1 (Bętkowski 90 – Ziółkowski 23).

WISŁA PUŁAWY – ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI 0:0.

Tabela
1. Podhale Nowy Targ 30 70 21-7-2 57-22
2. Stal Rzeszów 30 68 20-8-2 78-23
3. Motor Lublin 30 61 17-10-3 51-26
4. Wisła Puławy 30 52 15-7-8 36-28
5. Hutnik Kraków 30 49 15-4-11 49-39
6. KSZO Ostrowiec Św. 30 47 13-8-9 46-37
7. Stal Kraśnik 30 40 10-10-10 44-40
8. Sokół Sieniawa 30 40 11-7-12 42-41
9. Avia Świdnik 30 38 10-8-12 35-38
10. Orlęta Radzyń Podlaski 30 38 9-11-10 37-47
11. ChKS CHEŁMIANKA 30 36 9-9-12 39-40
12. Wólczanka Wólka Peł. 30 34 8-10-12 38-34
13. Wisła Sandomierz 30 34 9-7-14 31-49
14. Soła Oświęcim 30 33 9-6-15 34-48
15. Wiślanie Jaśkowice 30 29 7-8-15 37-58
16. Podlasie Biała Podl. 30 26 7-5-18 32-64
17. Czarni Połaniec 30 24 6-6-18 31-56
18. Spartakus Daleszyce 30 22 5-7-18 28-55
31. kolejka (mecze 18/19 maja): ChKS CHEŁMIANKA – MOTOR LUBLIN (sobota, 17.00), Spartakus – Wisła S., Soła – Podlasie, Avia – Wisła P., Orlęta – Czarni, Wiślanie – Hutnik, Wólczanka – Sokół, Podhale – Stal K., Stal Rz. – KSZO.