Jaka będzie Galeria Chełm

Inwestor Galerii Chełm, spółka Acteeum Central Europe z Warszawy, odkrywa karty. Wiadomo już, jakich sieci sklepy znajdą się w obiekcie. Budowa ma ruszyć wiosną br., a jej zakończenie jest przewidywane na 2019 rok.


W Galerii Chełm, która ma powstać na działce między ulicami Rejowiecką i Lubelską, będzie mieściło się 60 lokali handlowo-usługowych. Nie zabraknie sklepu spożywczego, salonu RTV i AGD czy też punktów ze sprzedażą markowej odzieży i obuwia. Z informacji, jakie ujawnia inwestor, w Galerii pojawią się sieci handlowe następujących firm: New Yorker, Sinsay, Smyk, Gatta, Monnari, Wólczanka, Medicine, Giacomo/Kubenz, Diverse, Cropp, House, Reserved. Będą też: Empik, Komputronik, Apart, Rossmann, RTV Euro AGD, Swiss oraz sklepy sportowe: 50 Style, 4F, Martes Sport. Powierzchnię sprzedaży zajmą również biura podróży Itaka oraz Rainbow. Chełmianie będą mogli również zrobić zakupy w „Lidlu”, który ma być operatorem spożywczym. Jeśli chodzi o gastronomię, wiadomo, że nie zabraknie stoisk z kebabem, czy pizzą. Swój lokal w Galerii ma mieć też cukiernia „Grycan”.
Galeria Chełm będzie miała powierzchnię ponad 17 tys. m kw. Całość z parkingami na 520 aut i drogami wewnętrznymi zajmie działkę o pow. 5,5 ha. Inwestor szacuje, że Galeria swoim zasięgiem będzie mogła objąć obszar zamieszkały przez ponad 290 tys. osób, w promieniu 45 minut dojazdu. Inwestor na swojej stronie internetowej zamieścił już wizualizację Galerii Chełm. (s)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here