Jaka jest kobieta?

Zapraszamy na organizowaną już po raz czwarty konferencję Fundacji BezMiar, której głównym tematem są kobiety. 7 listopada w poniedziałek w godzinach 10-15 w Lubelskim Parku Naukowo Technologicznym przy ul. Dobrzańskiego 3 w Lublinie obędą się dwie ważne debaty: „Kobieta na wsi – Kobieta w mieście” oraz „Piękna i zdrowa”.
Pierwsza z debat poświęcona jest zmieniającej się roli kobiet w mieście lub na wsi. Druga dotyczy dobrego i zdrowego stylu życia. Głos w dyskusji podczas panelu „Kobieta na wsi – Kobieta w mieście” zabiorą: Anna Augustyniak, sekretarz Województwa Lubelskiego, która aktywnie wspiera inicjatywy charytatywne, Iwona Przewor, adwokat przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Lublinie, pomysłodawczyni oraz siła napędowa Forum Kobiet Aktywnych, Katarzyna Wierzbowska, przedsiębiorca społeczny, współzałożycielka, fundatorka i prezeska zarządu Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet oraz Wioletta Wilkos, prezes Zarządu Lokalnej Grupy Działania Ziemi Kraśnickiej, przewodnicząca Rady Gospodarczej przy Staroście Kraśnickim. – Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, nie tylko kobiety. Debaty są skierowane do osób, które chcą się zainspirować do podjęcia własnych inicjatyw.

Podczas wydarzenia będzie można spotkać wiele ciekawych osób i przedstawicieli różnych firm – zachęca Julita Muda z Fundacji BezMiar. Drugi panel dotyczył będzie zdrowia i zrównoważonego stylu życia. Głos w dyskusji zabiorą: Beata Kołtun, właścicielka dwóch gabinetów ,, Centrum Nowoczesnej Kosmetyki Slim Line’’ w Lublinie, dr n. med. Katarzyna Kozłowicz, specjalista z zakresu dermatologii, wenerologii i dermatologii dziecięcej; asystent w pracowni Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie i specjalista z zakresu dermatologii estetycznej i medycyny przeciwstarzeniowej w Instytucie Regeneris, Lidka Kuna, refleksolog twarzy, kosmetyczka oraz Ewa Przedpełska-Koma, lekarz medycyny, specjalista chorób wewnętrznych, gastroenterologii, medycyny pracy
i medycyny przeciwstarzeniowej. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Konrad Gaca, promotor profilaktyki prozdrowotnej i polski kulturysta. W latach ubiegłych debatę „Kobieta jest…” prowadziły: Dorota Wellman, Paulina Młynarska i Anna Dąbrowska. Corocznie konferencja gromadzi około 250 osób. (EM.K.)