Jesień z Pokusą

W świetlicy „Kalinka” w Korolówce zorganizowano jesienne spotkanie integracyjne oddziałów przedszkolnych z Korolówki oraz z Różanki, działających przy Szkole Podstawowej im. Róży Marii Zamoyskiej w Różance.

Głównymi atrakcjami spotkania była niezliczona ilość klocków „Cegieł” oraz różnorodność zabawek, udostępnionych tego dnia przez galerię dziecięcą „Pokusa” z Chełma. Zaproszeni przedstawiciele firmy skutecznie umilali czas dzieciom oferując najnowocześniejsze gry i zabawki edukacyjne, konstrukcyjne, do kolorowania oraz do twórczego myślenia. Oprócz dzieci i nauczycieli, w integrację przedszkolaków zaangażowani byli również wszyscy chętni rodzice, którzy choć przez chwilę mogli znów poczuć się jak ich pociechy budując ogromny zamek z klocków. Dodatkowo menadżer galerii „Pokusa” – Emil Pielecki, obdarował wszystkie maluchy figurkami play mobil, a dla każdej z grup pozostawił upominki oraz bony rabatowe na zakupy w swoich sklepach.
Galeria dziecięca „Pokusa” powstała w 1991 roku i jest firmą prowadzącą sklepy z artykułami dziecięcymi i niemowlęcymi na terenie Chełma. Od niedawna galeria organizuje w swojej siedzibie, przy ul. Okszowskiej 39, różne imprezy dla dzieci, takie jak: mikołajki, zabawy choinkowe i festyny. Firma rozszerzyła swoją działalność także o współpracę z przedszkolami i szkołami podstawowymi. (a)