Jest bilet, jest zniżka

Na dwa najbliższe mecze Górnika Łęczna można kupić bilet za 15 zł. Tak duży rabat możliwy jest dzięki temu, że klub dołączył do partnerów programu BusBonus, skierowanego do stałych pasażerów komunikacji miejskiej.
– Z upustu przy zakupie biletów na widowisko piłkarskie mogą skorzystać ci, którzy posiadają okresowy bilet komunikacji miejskiej: 30-, 90– lub 150– dniowy – mówi Weronika Opasiak, rzecznik prasowy Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Lublinie.
Zniżka dotyczy najbliższych dwóch meczy na Arenie Lublin. We wtorek 7 marca Górnik zagra z Zagłębiem Lubin, a w sobotę 12 marca z Pogonią Szczecin. – Posiadacze okresowych biletów, którzy chcą wybrać się na mecz jednorazowo zapłacą 10 zł, natomiast za udział w dwóch spotkaniach 15 zł – uściśla rzeczniczka MPK. Potencjalnie oferta dotyczy 37 tysięcy osób posiadających Kartę Biletu Elektronicznego.
BusBonus to program lojalnościowy prowadzony przez Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Lublinie we współpracy z Zarządem Transportu Miejskiego. – W tej chwili posiadacze Kart Biletu Elektronicznego, mogą korzystać ze zniżek i upustów u blisko 160 partnerów z Lublina, Zamościa, Puław, Chełma i Kraśnika – wyjaśnia Weronika Opasiak. – Oferta dotyczy ok. 37 tys. zł. CH, EM.K.