Jest kasa na działalność gospodarczą

Masz pomysł na działalność gospodarczą? Mieszkasz na terenie miasta Rejowiec Fabryczny, gmin: Chełm, Rejowiec, Rejowiec Fabryczny, Siedliszcze, Sawin? Złóż wniosek do stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Promenada S12”. Możesz dostać 60 tys. zł dofinansowania!

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Promenada S12” ogłosiło nabór wniosków na podjęcie działalności gospodarczej w ramach poddziałania 19.2 , Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Wnioski o przyznanie pomocy będą przyjmowane w dniach od 7 do 25 października 2019 r. Kwota dofinansowania to 60 tysięcy złotych.

Osoby zainteresowane pozyskaniem pieniędzy „Promenada S12” zaprasza na szkolenie z zakresu wypełniania wniosku o przyznanie pomocy oraz biznesplanu. Szkolenia odbędą się w biurze LGD w Rejowcu Fabrycznym ul. Mickiewicza 3 w dniach 1, 3, 7 października br. (termin do wyboru) o godz. 12.00. Każdy, kto chciałby skorzystać ze wsparcia, powinien wypełnić dostępny na stronie internetowej www.promenadas12.pl formularz zgłoszeniowy i przesłać go do stowarzyszenia. Więcej informacji pod nr tel. 82 566 34 74.(r)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here