Jubileusz salonu Heban

Salon Meblowy „Heban” w Chełmie obchodził jubileusz 25-lecia. Podczas zorganizowanej z tej okazji uroczystości klienci mogli skorzystać z wyjątkowych promocji. Były też pokazy kulinarne i pyszne dania na wynos, a także – jak to na urodzinach – tort.

Już od 25 lat mieszkańcy Chełma i regionu mogą korzystać z niepowtarzalnych ofert Salonu Meblowego „Heban” i kupować w nim wymarzone meble. Znajdziemy tu eleganckie i stylowe meble od najlepszych polskich producentów. Bogata oferta obejmuje zarówno wyposażenie do salonu, sypialni, jadalni, gabinetu czy też do pokoju młodzieżowego. W odpowiednim wyborze sprzętu pomagają fachowi doradcy.

Z okazji 25-lecia salonu dla klientów „Habana” przygotowano ostatnio nie lada niespodzianki. W sobotę (24 października) w pięknie odnowionym, ekskluzywnym salonie wnętrz przy ul. Chemicznej 15 urządzono profesjonalne pokazy kulinarne, podczas których goście mogli przyjrzeć się technikom gotowania. Kucharze przyrządzali dania na wynos. Nie zbrakło też pysznego tortu. Tego dnia klienci mogli kupować meble w wyjątkowych, promocyjnych cenach. (mo)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here