Juvenalia 2019

Już 10 maja na Terenach Zielonych Politechniki Lubelskiej w trakcie Juwenaliów Politechniki Lubelskiej zagra O.S.T.R.!

O.S.T.R. jest polskim raperem i freestyle’owcem pochodzącym z Łodzi. Członek zespołów Tabasko, Skill Mega, Killing Skills i Beat Brothers. Wraz z producentem muzycznym Emade współtworzy projekt pod nazwą POE. Współpracował ponadto m.in. z wykonawcami, takimi jak: SOFA, Warszafski Deszcz, Hades, Tede, Fokus,, DonGURALesko, Fu, Pezet, Sistars oraz Slums Attack.

W 2011 został sklasyfikowany na 4. miejscu listy 30 najlepszych polskich raperów według magazynu Machina. Rok później w kolejnym rankingu tegoż pisma został wybrany najlepszym polskim producentem hip-hopowym. W styczniu 2014 został wybrany Artystą Dekady w Plebiscycie WuDoo i Hip-hop.pl.

22 lutego 2019 roku miała miejsce premiera nowego albumu artysty, zatytułowanego „Instrukcja Obsługi Świrów”. Producentami muzycznymi płyty są Killing Skills, czyli Chris Van Rootselaar, Jaap Wiewel i ostatni co do kolejności ale nie ostatni co do ważności – O.S.T.R. Na gramofonach udziela się DJ Haem, a wśród gości pojawia się między innymi Green oraz dawno nie słyszany Cadillac Dale.

Więcej informacji znajdziecie na fanpage’u Juwenalia Politechniki Lubelskiej!